Strefa marek
Będę przy tobie

EAN:

9788378359913

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

137x217 mm

Cena sugerowana brutto:

42.90zł

Stawka vat:

5%

"Będę przy Tobie" Zuzanny Kordel to pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść obyczajowa, która dowodzi, że czasem przypadek może odmienić czyjeś życie. To również historia o wielkiej miłości i o tym, że można mieć wszystko i nie czuć się szczęśliwym.

Franek miał okazję dotkliwie poczuć, czym jest finansowe dno, i postanowił zrobić wszystko, aby w końcu się od niego odbić. Stabilizacja jest mu potrzebna, a najbardziej zależy mu na uszczęśliwianiu ukochanej narzeczonej, Leny. Niepozorna ulotka, która pojawiła się w skrzynce na listy, zdaje się odpowiedzią na ich błagania. Czy jednak została tam umieszczona w konkretnym celu? Jeśli tak, to kto za tym stoi?

Tymczasem Wioletta ma w życiu wszystko, o czym może marzyć kobieta w jej wieku, a mianowicie rodzinę i świetnie prosperującą firmę, którą prowadzi razem z przyjacielem. Z jej oczu nie znika jednak smutek i tylko ona wie, z jakimi demonami musi na co dzień się mierzyć. Wszystko wskazuje na to, że nowy pracownik może jej pomóc w uporaniu się z wyjątkowo trudną przeszłością.