Kontakt

ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
wpisana jest do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000877338, BDO 000130841
NIP: 6792811070
REGON: 356857176
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Numer konta: PEKAO SA 88 1240 4432 1111 0000 4734 0143

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek - 6:00 - 18:00
Sobota - 6:00 - 14:00
Niedziela - nieczynne

Telefony:

12 448 39 13
12 263 73 73
12 263 70 70

Składanie zamówień:

Spedycja, zamówienia faksowe do godziny 16:00
Spedycja, zamówienia internetowe do godziny 16:00
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia faksowe do godziny 11:30
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia internetowe do godziny 12:00
Nasz transport, zamówienia faksowe do godziny 19:00
Nasz transport, zamówienia internetowe do godziny 20:00
W niedzielę nie dostarczamy paczek.

Adresy e-mail:

Kontakt - kontakt@ateneum.pl
Zamówienia - biuro@ateneum.pl
Spedycja - spedycja@ateneum.pl
Reklamacje - reklamacje@ateneum.pl
RODO - rodo@ateneum.pl
Zwroty - zwroty@ateneum.pl
Rozliczenia - rozliczenia@ateneum.pl
Marketing i PR - promocja@ateneum.pl
Serwis WWW, administracja - admin@ateneum.pl
Współpraca z dostawcami - wspolpraca@ateneum.pl
Dział Zakupu Książki - zakup@ateneum.pl
Dział Zakupu Zabawki - zabawki@ateneum.pl
Dział Zamówień Specjalnych - specjalne@ateneum.pl
Obsługa Bibliotek i Instytucji - biblioteka@ateneum.pl

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Dział sprzedaży:

Agata Kucharska - Specjalista ds. sprzedaży
amroczka@ateneum.pl

Halina Opydo - Starszy specjalista ds. sprzedaży
hopydo@ateneum.pl

Monika Ostrowska-Hyjek - Starszy specjalista ds. sprzedaży
mostrowska@ateneum.pl

Dorota Wcisło - Specjalista ds. sprzedaży
dwcislo@ateneum.pl

Ewelina Pituch - Specjalista ds. sprzedaży
epituch@ateneum.pl

Obsługa bibliotek i instytucji:

Dorota Jarząb - Kierownik działu
tel. kom. 570 444 379
jarzab@ateneum.pl

Anna Lis - specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 537 874 717
annalis@ateneum.pl

Agnieszka Pagacz - specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 570 178 986
apagacz@ateneum.pl

Sprzedaży książek i artykułów papierniczych:

Jolanta Bafia - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 530 444 432
jbafia@ateneum.pl
Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie

Szymon Steckel - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 537 772 717
ssteckel@ateneum.pl
Małopolskie

Piotr Niebieszczański - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 530 444 425
pn@ateneum.pl
Mazowieckie (powiaty: m. Płock, płocki, płoński, nowodworski, warszawski zachodni, m. St. Warszawa, legionowski, wołomiński, węgrowski, sokołowski, ostrowski, wyszkowski, pułtuski, ciechanowski, mławski, sierpecki, żuromiński, przasnyski, makowski, ostrołęcki), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie

Igor Porczyński - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 531 032 935
iporczynski@ateneum.pl
Łódzkie, Mazowieckie (powiaty: gostyński, sochaczewski, żyrardowski, grodziski, pruszkowski, piaseczyński, otwocki, miński, m. Siedlce, siedlecki, łosicki, grójecki, garwoliński, białobrzeski, kozienicki, przysuski, szydłowiecki, m. Radom, radomski, zwoleński, lipski), Wielkopolskie (powiaty: kolski, m. Turek, turecki, m. Kalisz, kaliski, Wierzbinek, Sompolno, Kramnsk, Krzymów, Stare miasto, Rychwał, Grodziec, Rzgów, Lądek, Zagorów, Gołuchów)

Grzegorz Steininger - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 504 090 106
gsteininger@ateneum.pl
Śląskie, Opolskie (powiaty: kluczborski, oleski, krapkowicki, strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski, m. Opole, Turawa, Ozimek, Chrząstowice, Tarnów Opolski, Prószków)

Kamil Zalewski - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 537 002 227
kzalewski@ateneum.pl
Dolnośląskie, Lubuskie (powiaty: żarski, żagański, nowosolski, wschowski, zielonogórski, m. Zielona Góra), Opolskie (powiaty: namysłowski, brzeski, nyski, prudnicki, głubczycki, opolski: Murów, Popielów, Dobrzeń Wlk., Lubiany, Dąbrowa, Niemodlin, Tułowice, Komprachcice), Wielkopolskie (powiaty: kępiński, ostrzeszowski, ostrowski, krotoszyński, pleszewski, jarociński, wrzesiński na południe od A2, średzki, śremski, gostyński, rawicki, leszczyński, kościański, grodziski, wolsztyński)

Grzegorz Paduch - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 537 804 927
gpaduch@ateneum.pl
Zachodnio-Pomorskie, Wielkopolskie (powiaty: złotowski, pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, wągrowiecki, obornicki, szmotulski, m. Poznań, poznański, gnieźnieński, słupecki, m. Konin, Golina, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Wilczyn, Skulski, Ślesin), Lubuskie (powiaty: Strzelecko-drezdenecki, m. Gorzów Wielkopolski, gorzowski, międzyrzecki, krośnieński, świebodziński, sulęciński, słubicki)

Marcin Frankowski - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 601 443 330
mfrankowski@ateneum.pl
Pomorskie (powiaty : słupski, bytowski, człuchowski, lęborski, kartuski, kościerski, chojnicki, pucki, wejherowski, starogardzki, m. Gdańsk, gdański), Kujawsko-Pomorskie (powiaty : nakielski, sępoleński, żniński, tucholski, bydgoski, inowrocławski, mogileński, świecki, chełmiński, toruński, aleksandrowski), Wielkopolskie (powiaty: złotowski, pilski, chodzieski, obornicki, poznański, średzki, wrzesiński, m. Słupca, słupecki m. Konin, koniński, kolski, m.Gniezno,gnieźnieński), Zachodnio-Pomorskie (powiaty: sławieński, koszaliński, szczecinecki), Łódzkie (powiat: kutnowski)

Marcin Ropka - Doradca ds. kluczowych Klientów, specjalista ds. gier
tel. kom. 796 157 307
mropka@ateneum.pl

Dział Handlowy:

Dawid Kozek - Dyrektor ds. handlowych
dkozek@ateneum.pl

Barbara Kalarus - Kierownik Działu Handlowego
bkalarus@ateneum.pl

Martyna Bienias - Starszy specjalista ds. handlowych
mbienias@ateneum.pl

Dział Zakupu - Książki:

Natalia Kogut - Kierownik Działu Zakupów
nkogut@ateneum.pl

Bernadetta Kmieciak - zastępca Kierownika Działu Zakupów
bkmieciak@ateneum.pl

Wioletta Porębska - Starszy specjalista ds. zakupów
wporebska@ateneum.pl

Natalia Sikora - Starszy specjalista ds. zakupów
nsikora@ateneum.pl

Karolina Baran - Specjalista ds. zakupów
kbaran@ateneum.pl

Daniel Dyduch - Specjalista ds. zakupów
ddyduch@ateneum.pl

Angelika Lubojemska - Specjalista ds. zakupów
alubojemska@atenenum.pl

Teresa Jurczak - Specjalista ds. zakupów
tjurczak@ateneum.pl

Dział Zakupów - Gry, zabawki, artykuły szkolne i papiernicze:

Mariusz Czub - Dyrektor Działu Zakupów
mczub@ateneum.pl

Monika Oliwa - Starszy specjalista ds. zakupów
moliwa@ateneum.pl

Ewelina Siatka - Specjalista ds. zakupów, Dział gier
esiatka@ateneum.pl

Biuro Obsługi Klienta:

Barbara Wójcik - Kierownik działu
bwojcik@ateneum.pl

Dział Rozliczeń:

Mieczysława Madej - Rozliczenia z dostawcami
mmadej@ateneum.pl

Patrycja Sudoł - Rozliczenia z odbiorcami
tel. kom. 570 088 142
psudol@ateneum.pl

Joanna Kosek - Rozliczenia z odbiorcami
tel. kom. 690 969 698
jkosek@ateneum.pl

Dział Reklamacji i Zwrotów:

Dominik Kraj - Kierownik działu reklamacji
dkraj@ateneum.pl

Waldemar Kamiński - Reklamacje do dostawców
wkaminski@ateneum.pl

Paweł Walczak - Reklamacje do dostawców
pwalczak@ateneum.pl

Magdalena Drach - Reklamacje od klientów
mdrach@ateneum.pl

Dział IT:

Konrad Imach - Kierownik Działu
kimach@ateneum.pl

Robert Urbański
rurbanski@ateneum.pl

Mateusz Jankowski
mjankowski@ateneum.pl

Maciej Woźniczka
mwozniczka@ateneum.pl

Michał Bednarz
mbednarz@ateneum.pl

Dział marketingu i PR:

Monika Biedroń
mbiedron@ateneum.pl

Sławomir Żywczak
szywczak@ateneum.pl

Dariusz Żurek
dzurek@ateneum.pl

Magazyn:

Piotr Dąbkowski - Kierownik magazynu
pdabkowski@ateneum.pl

Grzegorz Mlostek - Kierownik magazynu zmiana pierwsza
gmlostek@ateneum.pl

Michał Filipowski - Kierownik magazynu zmiana druga
mfilipowski@ateneum.pl

Sławomir Filipowicz - Kierownik magazynu zmiana trzecia
sfilipowicz@ateneum.pl