#S.O.S. Nie pękaj! bądź sobą! Powiedz STOP presji

EAN:

9788381443746

Wydawnictwo:

Seria:

S.O.S

Data premiery:

2022-03-24

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

240x210 mm

Strony:

36

Cena sugerowana brutto:

25.90zł

Stawka vat:

5%

Dorosłym się wydaje, że dzieciństwo to czas beztroskiej zabawy, dlatego czasami bagatelizują kłopoty swoich pociech, uważając, że to nic takiego nie jest to jednak prawda, dzieci miewają rozterki, przeżywają porażki, a także prawdziwe dramaty...
Ta książka wychodzi naprzeciw jednemu z problemów współczesnych nastolatków, jakim jest presja rówieśników i towarzyszące jej napięcie Jej bohaterka pewnego dnia zostaje zaproszona do grona popularnych uczniów. Imponuje jej to wyróżnienie, czuje się ważna i lubiana, niestety po jakimś czasie wszystko zaczyna się psuć, a ona sama odczuwa coraz silniejszy dyskomfort psychiczny. Brzmi znajomo? No właśnie, presja rówieśnicza to uczucie, kiedy dziecko uważa, że musi zrobić coś, na co tak naprawdę nie ma ochoty, ale chcą tego inni. Powiedzmy STOP przymusowi popularności!
Ta książka to absolutny niezbędnik każdego młodszego nastolatka! Jej żywy współczesny język i nowoczesne ilustracje zapraszają dzieci i ich opiekunów do ważnych rozmów o życiu, szczęściu i wartościach.