Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej..

EAN:

9788366360822

Wydawnictwo:

Data premiery:

2020-03-10

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x140 mm

Strony:

286

Cena sugerowana brutto:

39.99zł

Stawka vat:

5%

Prosto od twórcy uwielbianego i docenionego serialu Netfliksa BoJack Horseman: bajecznie niebanalny zbiór opowiadań o miłości najlepszej i najgorszej rzeczy we wszechświecie.
Napisane z ciętym czarnym humorem znakiem rozpoznawczym BoJacka Horsemana opowiadania Boba-Waksberga doprowadzą cię do śmiechu, płaczu i emocjonalnego rozedrgania, pozostawiając w niewygodnie rozkosznym uznaniu dla twórcy. W Przenajświętszej i najpomyślniejszej uroczystości zaręczona para młodych ludzi zmuszona jest uporać się z wsadzającymi nosa w nie swoje sprawy krewnymi, którzy dyktują stosowną liczbę kozłów do ofiarowania podczas ślubu. Przegapione połączenie m4w: mężczyźni szukają kobiet to tragikomiczna opowieść o dwójce singli dojeżdżających metrem do pracy, wciąż nie potrafiących nawiązać upragnionego kontaktu. A w Więcej ciebie, którym już jesteś zmagający się z trudnościami pracownik parku rozrywki utrzymanego w tematyce zmarłych prezydentów dowiaduje się, że miłość może być genetycznie modyfikowana.
Epatująca surrealizmem, a jednocześnie wybitnie realistyczna narracja Bob-Waksberga to zabójczą mieszanka humoru, romansu, fantazji i komentarzy na temat współczesnej kultury oraz druzgocącej emocjonalnej bezbronności.