Strefa marek
Organizowanie pracy małych zespołów podręcznik

EAN:

9788377351581

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

241x174 mm

Strony:

131

Cena sugerowana brutto:

29.40zł

Stawka vat:

5%

Podręcznik może być wykorzystywany w technikach i szkołach policealnych kształcących we wszystkich zawodach, a także na kursach i szkoleniach oraz do samokształcenia.

Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania podręcznika do kształcenia w poszczególnych zawodach wraz ze wskazaniem trzyliterowych kwalifikacji oraz ich części i konkretnych efektów kształcenia dostępne są w dodatkowym pliku, który znajdziecie Państwo pod tym linkiem.

Podręcznik przedstawia podstawową wiedzę z zakresu organizowania pracy małych zespołów oraz zawiera studium przypadku i wiele przykładów i wzorów dokumentów pokazujących, w jaki sposób można tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Książka będzie przydatna dla tych, którzy w pewnym momencie swojej drogi zawodowej staną wobec wyzwania, jakim jest kierowanie zespołem ludzi nie jest to bowiem czymś, co przydarza się wyłącznie kierownikom.

Podręcznik składa się z siedmiu rozdziałów. Na końcu trzech rozdziałów zamieszczono studium przypadku, które zachowuje ciągłość i na prostym przykładzie przedstawia praktyczne wykorzystanie teorii omawianej w tych rozdziałach. Każdy z rozdziałów zakończony jest podsumowaniem i zestawem pytań sprawdzających. Dodatkowo na końcu podręcznika zamieszczony został słownik najważniejszych pojęć z zakresu organizacji pracy.

Obecnie w sprzedaży znajduje się czarno-białe wydanie (dodruk) książki z 2019 roku.