Strefa marek
Kwalifikacja HAN.02. Prowadzenie działań.. Egzamin

EAN:

9788377351604

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

322x170 mm

Strony:

248

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Książka Kwalifikacja HAN.02. Prowadzenie działań handlowych. Egzamin zawodowy stanowi cenną pomoc w przygotowaniach do egzaminu zawodowego z kwalifikacji HAN.02. Jest przeznaczona dla:

uczniów techników (zawód: technik handlowiec);

słuchaczy zawodowych kursów kwalifikacyjnych z kwalifikacji HAN.02;

osób przygotowujących się samodzielnie do egzaminu z kwalifikacji HAN.02.

Książka ma 248 stron i składa się z czterech części:

część I stanowi repetytorium, czyli powtórzenie najważniejszych zagadnień potrzebnych do przygotowania się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji HAN.02 obejmuje ona polsko-angielski słownik najważniejszych pojęć związanych z tą kwalifikacją oraz rozdziały poświęcone: bezpieczeństwu i higienie pracy, podstawom handlu, planowaniu działań sprzedażowych, organizacji gospodarki magazynowej, prowadzeniu działań posprzedażowych, sporządzaniu dokumentacji ekonomiczno-finansowej, kompetencjom personalnym i społecznym i organizacji pracy małych zespołów.

część II zawiera 8 testów, każdy po 40 zadań jednokrotnego wyboru zgodnie z wytycznymi OKE każdy test zawiera m.in.:1 zadanie z języka obcego zawodowego, 1 zadanie z BHP, 1 zadanie z kompetencji personalnych i społecznych i 1 zadanie z organizacji pracy małych zespołów;

część III obejmuje 8 zadań praktycznych;

cześć IV zawiera 2 arkusze egzaminacyjne, z których każdy składa się z zadania praktycznego oraz testu.

Książka zawiera łącznie 400 zadań testowych i 10 zadań praktycznych, które obejmują zagadnienia, jakie mogą wystąpić na egzaminie zawodowym potwierdzającym kwalifikację HAN.02.

Odpowiedzi do testów, zadań praktycznych i arkuszy egzaminacyjnych zostały wydane w odrębnej książce: Kwalifikacja HAN.02. Prowadzenie działań handlowych. Egzamin zawodowy. Odpowiedzi.