EAN:
9788367768153
Autor:
Wydawnictwo:
Rok wydania:
2024
Oprawa:
broszurowa
Format:
143x210 mm
Strony:
285
Cena sugerowana brutto:
69.00zł
Stawka vat:
5%
Od tysiącleci ludzie używali środków psychodelicznych w celach leczniczych i duchowych. Dzisiaj jednak większość krajów kryminalizuje psychodeliki, a ich użytkowanie ze względu na psychoaktywne działanie nie jest legalne.
Wolne od takiego wpływu wydaje się mikrodawkowanie, którym definiuje się przyjmowanie około 1/10 (lub mniej) standardowej dawki wywołującej pełne spektrum psychoaktywnych efektów danej substancji. Używanie tak niewielkich ilości psychodelików nie powoduje wyraźnych zmian w percepcji, a według dostępnych źródeł może mieć korzystny wpływ na codzienne życie zwiększać kreatywność, pobudzać intelekt, stabilizować emocje, pomagać w kontaktach i dodawać energii.
Oto książka która opisuje proces mikrodawkowania dwóch psychodelików psylocybiny i
LSD. Wyniki badań jednoznacznie wskazują, że z fizjologicznego punktu widzenia obie substancje są bardzo bezpieczne, ponieważ wykazują niezwykle niską toksyczność i nie mają właściwości uzależniających.
Oto jakie informacje znajdziecie w książce:
jakie są popularne protokoły mikrodawkowania
jak przygotować własną mikrodawkę
jakie są korzyści płynące z mikrodawkowania oraz potencjalne skutki uboczne
jakie są aktualne badania naukowe dotyczące mikrodawkowania oraz szczegóły dotyczące legalności
jakie jest zastosowanie mikrodawkowania w różnych chorobach i schorzeniach
jakie mogą być interakcje psychodelików oraz leków aptecznych
szczegółowe wytyczne wykorzystania mikrodawkowania dla lekarzy pierwszego kontaktu oraz psychiatrów
Pisząc tę książkę, zdałem sobie sprawę, że nie ma zbyt wielu opublikowanych przewodników mikrodawkowania, a już na pewno nie ma łatwo dostępnych źródeł dla lekarzy, szczegółowo opisujących proces mikrodawkowania, jego efekty i interakcje z lekami. Niniejszy przewodnik ma na celu wypełnienie tej luki. Mam nadzieję, że w swoich przygotowaniach zabierzesz tę książkę na następną wizytę u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub psychiatry. Razem będziecie mogli zdecydować, czy mikrodawkowanie psychodelików jest dla ciebie odpowiednie i wspólnie wdrożyć plan leczenia.