Strefa marek
Język angielski Karty pracy w szkole i w domu SP 6

EAN:

9788381860888

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

290x210 mm

Strony:

88

Kod dostawcy:

KTJA6

Cena sugerowana brutto:

24.95zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu - klasa 6 to niezbędnik każdego szóstoklasisty w nauce angielskiego. Bestsellerowa seria powraca z nową częścią!

Wyrwij jedną kartkę dziennie - sukces gwarantowany!

Karty pracy to zadania do całego materiału z języka angielskiego w klasie szóstej, zgodne z podstawą programową. Nasze ćwiczenia będą dla szóstoklasistów doskonałą powtórką i uzupełnieniem umiejętności nabytych w szkole - znajdą się w nich zarówno zagadnienia gramatyczne, jak i ćwiczenia ze słownictwa.

Nagrania lektorskie, ćwiczenia i wymowa

Karty to wszystko, czego trzeba, żeby odnieść sukces w nauce - oprócz zadań różnego typu i o różnym stopniu trudności (także egzaminacyjnych!), w książce znalazły się kody QR, pod którymi uczeń znajdzie sprawdziany, słowniczek, tabelę czasowników, a nawet - odpowiedzi do zadań. Do angielskich wyrażeń dopisana została również ich uproszczona wymowa - na pewno wyratuje niejednego ucznia z opresji.

Idealne do ksero

Dzięki perforacji karty nadają się do wyrywania i kserowania w czerni i bieli, można je więc skserować i porozdawać uczniom na zajęciach. W przypadku domowej nauki najlepszą metodą na systematyczne postępy jest rozwiązywanie jednej kartki dziennie - tyle w zupełności wystarczy, by zdobywać najlepsze oceny!