Strefa marek
Język angielski Karty pracy w szkole i w domu SP 5

EAN:

9788381860871

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

291x209 mm

Strony:

80

Kod dostawcy:

KTJA5

Cena sugerowana brutto:

24.95zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu - klasa 5 to kolejna część bestsellerowej serii kart pracy. Tym razem pomoże piątoklasistom zgłębić tajniki języka angielskiego.

Wyrwij jedną kartkę dziennie - sukces gwarantowany!

W kartach pracy pojawiają się wszystkie tematy z języka angielskiego, z jakimi uczniowie będą mieli okazję spotkać się w piątej klasie. Książka została podzielona na rozdziały poruszające konkretne tematy (jak rodzina, zawody czy sklepy) i działy gramatyczne (w których pojawiają się wszystkie zagadnienia gramatyczne, na które w ciągu roku natknie się piątoklasista).

Uproszczona wymowa i nagrania

W kartach znajduje się wszystko, czego potrzeba, by nałapać dobrych ocen - oprócz zadań różnego typu i stopnia trudności (również tych egzaminacyjnych!) zostały w nich umieszczone kody QR, pod którymi uczeń znajdzie test powtórkowy, test podsumowujący, tabelę czasowników, słowniczek użytych słów i rozwiązania do wszystkich zadań. Oprócz tego w książce do wszystkich angielskich wyrażeń została dopisana ich uproszczona wymowa - z doświadczenia wiemy, że poratuje niejednego ucznia!

Najlepszy wybór dla każdego ucznia

Karty zostały tak przygotowane, że nadają się do wyrywania i kserowania w czerni i bieli, można je więc skserować i porozdawać dzieciom na zajęciach. W przypadku domowej nauki najlepszą metodą na systematyczne postępy jest rozwiązywanie jednej kartki dziennie - tyle w zupełności wystarczy, by odnieść szkolny sukces!