Strefa marek
Wielkie fizyczne eksperymenty dla najmłodszych!

EAN:

9788396722027

Wydawnictwo:

Klasa:

3+

Data premiery:

2023-03-10

Rok wydania:

2023

Format:

205x123 mm

Cena sugerowana brutto:

29.90zł

Stawka vat:

5%

Baw się, ucz, eksperymentuj i zostań prawdziwym naukowcem!

Dzięki tym niesamowitym kartom Twoje dziecko w prosty i szybki sposób wykona 20 ekscytujących eksperymentów, które przybliżą mu wspaniały świat nauki!

20 dziecinnie prostych eksperymentów

Zrób most ze spaghetti, skonstruuj latający samolot z papieru i poczuj jak dźwięk rozchodzi się po ciele a wszystko to przy użyciu materiałów dostępnych w każdym domu.

Szybkie eksperymenty w kilku krokach

Krótkie ilustrowane instrukcje krok po kroku zostały zaprojektowane tak, by ułatwić pracę nad eksperymentami nawet najmłodszym dzieciom.

Zaspokój dziecięcą ciekawość

Każdy eksperyment od balonowej rakiety po magiczny magnes pokazuje dzieciom inny aspekt inżynierii. Dzięki temu dziecko poprzez zabawę zagłębia się w tajniki fizyki i lepiej rozumie zjawiska, z którymi styka się w codziennym życiu.

Naukowe wyjaśnienia

Każdy eksperyment zawiera uproszczone naukowe wyjaśnienie zachodzącego zjawiska, a także dodatkowe pytania rozbudzające ciekawość dziecka i pobudzające je do logicznego myślenia.

Ucz się w stylu STEM

Doświadczenia zostały dobrane i zaprojektowane tak, aby wspierać rozwój podstawowych umiejętności STEM.

Zachęć dziecko do odkrywania, pozwól mu zdobywać odpowiedzi na nurtujące je pytania. Wielkie fizyczne eksperymenty dla najmłodszych to 20 pomysłów na ciekawe i proste do przeprowadzenia doświadczenia oparte na wiedzy z zakresu inżynierii i fizyki!