Strefa marek
Wielkie chemiczne eksperymenty dla najmłodszych!

EAN:

9788396722010

Wydawnictwo:

Klasa:

3+

Data premiery:

2023-03-10

Rok wydania:

2023

Format:

121x206 mm

Cena sugerowana brutto:

29.90zł

Stawka vat:

5%

Baw się, ucz, eksperymentuj i zostań prawdziwym naukowcem!

Dzięki tym niesamowitym kartom Twoje dziecko w prosty i szybki sposób wykona 20 ekscytujących eksperymentów, które przybliżą mu wspaniały świat nauki!

20 dziecinnie prostych eksperymentów

Zrób deszczową chmurę w kubku, stwórz swojego slimea, maluj niewidzialnym tuszem a wszystko to przy użyciu materiałów dostępnych w każdym domu.

Szybkie eksperymenty w kilku krokach

Krótkie ilustrowane instrukcje krok po kroku zostały zaprojektowane tak, by ułatwić pracę nad eksperymentami nawet najmłodszym dzieciom.

Zaspokój dziecięcą ciekawość

Każdy eksperyment od bulgoczących muszli po wybuch wulkanu oparty jest na reakcji chemicznej. Dzięki temu dziecko poprzez zabawę zagłębia się w tajniki chemii i lepiej rozumie reakcje, z którymi styka się w codziennym życiu.

Naukowe wyjaśnienia

Każdy eksperyment zawiera uproszczone naukowe wyjaśnienie zachodzącego zjawiska, a także dodatkowe pytania rozbudzające ciekawość dziecka i pobudzające je do logicznego myślenia.

Ucz się w stylu STEM

Doświadczenia zostały dobrane i zaprojektowane tak, aby wspierać rozwój podstawowych umiejętności STEM.

Zachęć dziecko do odkrywania, pozwól mu zdobywać odpowiedzi na nurtujące je pytania. Wielkie chemiczne eksperymenty dla najmłodszych to 20 pomysłów na ciekawe i proste do przeprowadzenia doświadczenia oparte na reakcjach chemicznych!