Pobiegane z deszczem

EAN:

9788396444707

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-05-07

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x145 mm

Strony:

120

Cena sugerowana brutto:

32.00zł

Stawka vat:

5%

Cóż to dopiero za niesamowita historia! Liwia, mama Kingi, bierze udział w biegu górskim, podczas którego panują niesprzyjające warunki - pada intensywny deszcz, a na trasie pełno jest kałuż i śliskich skał.

Czas oczekiwania na powrót mamy z zawodów Kinga wraz z tatą spędza w restauracji, gdzie wprost z obrazu znajdującego się na ścianie przemawia do niej mały człowieczek. Oliwier, bo tak ma na imię chłopak żyjący w obrazie, prosi Kingę o pomoc w uratowaniu jego znikającej krainy.

Jakich zadań musi podjąć się Oliwier, by jego świat pozostał niezmieniony? W jaki sposób Kinga i jej mama mogą pomóc chłopcu? Czy uda się wykonać wszystkie zadania, aby kraina dalej istniała? Czy mama Kingi ostatecznie dobiegnie do mety? Odpowiedzi na te pytania poznasz w tej niezwykłej książce, której akcja toczy się podczas Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku-Zdroju.

To magiczna książka, która przypomina, jak ważny jest śmiech i sport.

,,Niemożliwe jest możliwe!"


Książka jest drugą z serii " Pobiegane". Książki z tej serii mogą być czytane oddzielne, poleca się jednak przeczytanie także " Pobiegane z wiewiórkami".


" Pobiegane z deszczem" to książka nie tylko dla dzieci. Choć polecana dla dzieci powyżej 6 roku życia, ze względu na poruszane tematy może być także czytana przez osoby dorosłe.