Strefa marek
Żona mordercy audiobook

EAN:

9788382712773

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

pudełko

Format:

126x145 mm

Cena sugerowana brutto:

32.95zł

Stawka vat:

5%

Victor Methos - autor bestsellera "The Neon Lawyer" (Neonowy prawnik) - tym razem proponuje nam thriller o prawniczce, która musi się zmierzyć z najmroczniejszym okresem swojej przeszłości i najgorszymi obawami o przyszłość... Czy prokurator Jessica Yardley pokona traumę i po raz kolejny weźmie się za bary ze swoim życiem?

Czternaście lat temu mąż prokurator Jessiki Yardley trafił do więzienia, oskarżony o serię brutalnych morderstw. Jessice udało się podnieść po tej traumie - zajęła się córką oraz została szanowaną prawniczką. Zapomniała o najgorszych latach swojego życia. Jednak kiedy nowa fala brutalnych zabójstw wygląda zupełnie jak zbrodnie jej byłego męża Eddiego, koszmar z przeszłości powraca z nową siłą.

FBI prosi Jessikę o pomoc w szukaniu naśladowcy, a to oznacza, że będzie musiała współpracować z byłym mężem, mężczyzną, który zniszczył jej życie.

Kiedy motywy naśladowcy stają się jasne, Jessicę zaczyna otaczać coraz większy mrok. Kobieta musi zadać sobie pytanie, komu może zaufać i czy zdoła powstrzymać seryjnego zabójcę, a także poradzić sobie z nieludzko inteligentnym i przebiegłym mężczyzną, dla którego każda zbrodnia to krwawa randka.

Prokurator Jessica Yardley obawia się, że nigdy nie zdoła od tego uciec...