Strefa marek
Sezon luster

EAN:

9788367247191

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-06-01

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

136x209 mm

Strony:

376

Cena sugerowana brutto:

42.90zł

Stawka vat:

5%

Ważna, niezwykle przejmująca i pięknie opowiedziana książka zabierająca głos w imieniu osób, które jeszcze nie znalazły w sobie siły, żeby mówić o swoich doświadczeniach.
Mam nadzieję, że on tego wszystkiego nie poskładał, tego, co nas łączy, czego on nie pamięta, a ja nie mogę zapomnieć.
Ciela miała kiedyś magiczny dar. Wiedziała, jaki wypiek przypadnie do gustu klientom piekarni, w której pracowała, zanim jeszcze złożyli zamówienie. Cały jej świat rozpadł się w momencie napaści seksualnej. Dziewczynę prześladują wspomnienia tamtej nocy. Nie może też przestać myśleć o chłopaku, który był na tej samej imprezie i przeżył to samo, co ona.
Dziewczyna wie, co dokładnie się wtedy wydarzyło. On niczego nie pamięta.
Jednak kiedy Lock pojawia się w jej szkole, Ciela postanawia mu pomóc, a między nimi rodzi się delikatna relacja. Wspólne rozmowy przynoszą im ukojenie. Razem znajdują siłę, by przeciwstawić się tym, którzy wydarzenia tamtej nocy uważali za żart i dobrą zabawę. Jeśli szukacie książki, o której nie da się zapomnieć, koniecznie sięgnijcie po Sezon luster. To wzruszająca historia dotykająca trudnych tematów, ale przynosząca nadzieję i przywracająca wiarę w uzdrowienie.
Niedająca o sobie zapomnieć opowieść o traumie i uzdrowieniu, opowiedziana przejmująco piękną prozą z wielką czułością i troską. Karen M.McManus, autorka Jedno z nas kłamie