Strefa marek
#ENGLISH 1 Grammar Book + DigiBook EXPRESS PUBL.

EAN:

9781399203166

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

212x292 mm

Cena sugerowana brutto:

65.00zł

Stawka vat:

5%

Pakiet obejmuje papierowy podręcznik do gramatyki dla ucznia (Grammar Book Student's) oraz kod aktywacyjny do publikacji w wersji cyfrowej (Grammar Book DigiBook).

Grammar Book to dodatkowa publikacja do nauki gramatyki, która objaśnia i ćwiczy struktury gramatyczne w takiej kolejności, w jakiej pojawiają się one podręczniku. Każdy rozdział rozpoczyna się od sytuacyjnej prezentacji danej struktury (dialog). Struktura jest następnie objaśniana, w czym pomagają przejrzyste tabele, i ćwiczona za pomocą kreatywnych zadań, zróżnicowanych pod względem stopnia trudności ćwiczeń oraz dowcipów. Publikacja oferuje także sekcje Fun with Grammar, w których znajdują się zadania w formie gier.

Grammar Book w wersji cyfrowej (Grammar Book DigiBook) zawiera pełny materiał z papierowej wersji publikacji wraz z materiałem audio, przy czym zadania mają interaktywną formę. Aplikacja pozwala także rejestrować postępy ucznia w zakresie poszczególnych umiejętności językowych. Więcej o Express DigiBooks

Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu.

Z DigiBooka można korzystać na urządzeniach stacjonarnych (Windows, Mac) i mobilnych (Android, iOS).
Do korzystania na urządzeniach mobilnych zalecamy pobranie aplikacji DigiBooks. Wymagania instalacyjne dla urządzeń mobilnych:
Android aplikację pobiera się z Google Play Store (jest kompatybilna z wersją 5.0 i następnymi)
iOS aplikację pobiera się z App Store (jest kompatybilna z wersją 11 i następnymi)