Strefa marek
B1 Preliminary Practice Tests SB + DigiBook

EAN:

9781471589690

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

275x211 mm

Cena sugerowana brutto:

78.00zł

Stawka vat:

5%

Pakiet zawiera książkę ucznia papierową oraz kod dostepu do jej cyfrowej wersji dostępnej online.

B1 Preliminary Practice Tests to zbiór 10 przykładowych testów opracowanych zgodnie ze specyfikacją egzaminu B1 Preliminary obowiązującą od 2020 roku. Testy odzwierciedlają wymagania egzaminu zarówno pod względem treści, jak i formatu, a zatem oferują możliwość systematycznego rozwijania sprawdzanych na egzaminie umiejętności językowych poprzez wykonywanie typowych zadań egzaminacyjnych.

Najważniejsze cechy:

Materiał zawarty w dziesięciu testach obejmuje zakres tematów, słownictwa i struktur przedstawionych w sylabusie egzaminu.

Materiał dźwiękowy nagrany na 5 płytach audio zawiera także instrukcje, pauzy i powtórzenia, odzwierciedlając warunki panujące na egzaminie.

Przeznaczone do kopiowania arkusze odpowiedzi oferują uczniom cenną możliwość nauczenia się, jak przenosić odpowiedzi na arkusz i jak zrobić to, mieszcząc się przewidzianym na egzamin czasie.

Książka nauczyciela (Teachers Book) zawiera pełny materiał z książki ucznia (Students Book) z nadrukowanymi odpowiedziami, modelowymi wypowiedziami pisemnymi, zapisem nagrań i rozszerzoną wersją testów z mówienia z sugerowanymi odpowiedziami.

Do książki ucznia dołączono kod pozwalający na korzystanie z podręcznika w wersji cyfrowej. DigiBook zawiera pełny materiał z książki ucznia wraz z nagraniami i oferuje możliwość wykonywania zadań w interaktywnej formie. Dostep do DigiBooka jest wazny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu.