Strefa marek
Dziennik cwaniaczka T.9 Droga przez mękę

EAN:

9788310144126

Autor:

Wydawnictwo:

Klasa:

10+

Data premiery:

2025-08-13

Rok wydania:

2025

Oprawa:

broszurowa

Format:

140x17 mm

Strony:

224

Cena sugerowana brutto:

34.99zł

Stawka vat:

5%

Wyprawa samochodowa z najbliższą rodziną może być świetną zabawą chyba że chodzi o rodzinę Heffleyów.

Lepiej już teraz przygotujcie się na mrożącą krew w żyłach toaletę na stacji benzynowej, zwariowane mewy, ryzykowne manewry drogowe i niesforną świnię.

A to dopiero początek. Jedno jest pewne - Heffleyowie przeżyją doprawdy NIEZAPOMNIANĄ przygodę (choć Greg oddałby wiele, żeby nic z niej nie zapamiętać).

To książka dla twoich dzieci, jeżeli lubią czytać... a zwłaszcza jeżeli nie lubią.

Whoopi Goldberg

Jedna z najlepszych serii dla dzieci, jakie kiedykolwiek powstały.

"Washington Post"

Jeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek "Dziennik cwaniaczka", numeru jeden na liście bestsellerów "New York Timesa". W 2009 roku czasopismo "Time" umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. Jeff stworzył też jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według "Time". Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie mieszka na południu Massachusetts z żoną i dwoma synami.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.