Strefa marek
XIII T.3

EAN:

9788328171268

Wydawnictwo:

Data premiery:

2025-05-21

Rok wydania:

2025

Oprawa:

twarda

Format:

285x216 mm

Strony:

208

Kod dostawcy:

SCKPETRZYNASTKA03

Cena sugerowana brutto:

129.99zł

Stawka vat:

5%

Zapowiedź

Seria "XIII" ma już ponad czterdzieści lat. Ta niezwykła historia została wydana na nowo w formie albumów zbiorczych. Na końcu każdego tomu można znaleźć wyjątkowy dodatek dotyczący powstania serii z dużą liczbą wcześniej niepublikowanych prac. Dwadzieścia albumów "XIII" zebrano w pięciu tomach w nowej szacie graficznej. To wyjątkowa edycja, której nie można przegapić!

To historia o szpiegach, spiskach i tajnych rządowych organizacjach. Fabuła wzorowana jest na powieści Roberta Ludluma "Tożsamość Bourne'a". Akcja rozgrywa się głównie w Stanach Zjednoczonych i opowiada historię mężczyzny cierpiącego na amnezję w wyniku postrzału. Na klatce piersiowej ma wytatuowany symbol "XIII". Rozpoczyna prywatne śledztwo, aby zrekonstruować swoje dotychczasowe losy, i odkrywa, że jest bezpośrednio zamieszany w zabójstwo amerykańskiego prezydenta.

Trzeci album zbiorczy zawiera cztery oryginalne historie: "Na ratunek Marii", "El Cascador", "Trzy srebrne zegarki" i "Proces".