Strefa marek
Świat pierwszoklasisty - zestaw dla nauczyciela

EAN:

5907608923630

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

folia

Format:

276x206 mm

Cena sugerowana brutto:

47.25zł

Stawka vat:

5%

Nowość

Zawartość zestawu:

Ksiażka dla nauczyciela (sprawdziany wiedzy).

Karty pracy - różnicuję głoski.

Książka perforowana.

Zestaw dla nauczyciela to książka z gotowymi sprawdzianami z wiedzy przyrodniczej, matematycznej i polonistycznej utrwalające materiał.

"Świat pierwszoklasisty" to wyjątkowa książka stworzona z myślą o nauczycielach, którzy pragną wprowadzić swoich uczniów w fascynujący świat nauki i zabawy. To kompleksowe narzędzie dydaktyczne opracowane przez doświadczoną pedagog Marzenę Pawłowską, które pomoże w efektywnym planowaniu i prowadzeniu zajęć z najmłodszymi uczniami.

Dlaczego warto sięgnąć po "Świat pierwszoklasisty"?

Praktyczne wskazówki: Książka oferuje liczne pomysły na ciekawe i angażujące zajęcia, które rozwijają umiejętności poznawcze oraz kreatywność dzieci.

Kompleksowy materiał dydaktyczny: Znajdziesz tu gotowe scenariusze lekcji, ćwiczenia, gry edukacyjne oraz materiały do druku.

Pakiet gotowych sprawdzianów: Książka zawiera również zestaw sprawdzianów obejmujących całą wiedzę przewidzianą dla pierwszoklasistów, co ułatwia ocenianie i monitorowanie postępów uczniów.

Wsparcie merytoryczne: Redakcja Katarzyny Wójcik zapewnia wysoką jakość merytoryczną, gwarantując, że treści są zgodne z aktualnymi podstawami programowymi.

Dbałość o język: Mirosław Wójcik zadbał o to, by teksty były poprawne językowo i łatwe do zrozumienia.

Estetyka i funkcjonalność: Robert Gawryjołek stworzył przyjazny dla oka projekt okładki oraz przejrzysty układ graficzny, co ułatwia korzystanie z książki na co dzień.

"Świat pierwszoklasisty" to nie tylko narzędzie pracy, ale także inspiracja do tworzenia niezapomnianych chwil w klasie. Dzięki tej książce każdy nauczyciel będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał swoich uczniów, rozwijając ich zdolności w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

Zawartość książki:

- arkusz adaptacyjny,

- arkusze zintegrowane,

- edukacja matematyczna (rachunek w zakresie 5, 10, 20, 100 usystematyzowany w czterech częściach),

- edukacja polonistyczna (sześć części tematycznych obejmujących różne zakresy literowe),

- karty pracy (edukacja przyrodniczo-społeczna, muzyczna, plastyczna),

- wycinanki.