Strefa marek
Malowanka - Literki cz. 6 LITERKA

EAN:

9788360722770

Wydawnictwo:

Klasa:

3+

Oprawa:

broszurowa

Format:

206x146 mm

Strony:

16

Cena sugerowana brutto:

5.12zł

Stawka vat:

5%

W tej książeczce dzieci mogą rysować po śladach, uzupełniając w ten sposób brakujące elementy obrazków: lisa, bobra, biedronki, myszy i in. W efekcie dzieci tworzą cały rysunek, który następnie można pokolorować.

Rysowanie po śladzie pomaga rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową, zdolności manualne i precyzję tak potrzebne do nauki pisania. Stopień trudności obrazków ze śladem jest dostosowany umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym - kreski ułożone są gęsto i dobrze widoczne, co pomaga dziecku zaplanować ruch ręki i dobrze wykonać rysunek.

Okładka z tyłu zawiera szlaczki do wielokrotnego rysowania. Zwilżoną chusteczką lub gąbką można usunąć szlaczki i rysować je ponownie. To duże ułatwienie dla dzieci uczących się pisać pozwala rysować i wymazywać szlaczki wiele razy oraz łatwo korygować błędy.

Główne zalety tej kolorowanki:

  • szablony pomagające poznać kształty liter i pisać je po śladzie
  • z tyłu, na okłace znajduje się strona do wielokrotnego rysowania szlaczków