19.99zł

Stawka vat:

5%

Nowość Bez prawa zwrotu

Terminarz rozgrywek z naklejkami to praktyczny informator dla każdego fana futbolu. Zawiera on wszystkie istotne informacje dotyczące meczów: daty, godziny oraz miejsca ich rozgrywania, co czyni go niezastąpionym narzędziem dla każdego pasjonata piłki nożnej. Tabela uzupełniona naklejkami wyników i flagami drużyn świetnie sprawdzi się jako estetyczny plakat na ścianę. Zestaw składa się ze dużego, składanego arkusza o wymiarach 98 x 68 cm oraz 420 naklejek (w tym 120 naklejek z flagami, 320 naklejek z cyframi, 2 naklejek z trofeami oraz 8 naklejek piłkarskich). Naklejki stanowią dodatkową atrakcję, jednocześnie wpływając pozytywnie na estetykę efektu końcowego. - Produkt wykonany w Polsce z wysokiej jakości materiałów. - Napisy w języku polskim. - Dodatkowo, przejrzysty kalendarz z godzinami i ilością spotkań danego dnia. - Poglądowa mapa Niemiec z lokalizacją stadionów, na których rozgrywają się spotkania. - Instrukcja uzupełniania terminarza - idealna do poznania przebiegu rozgrywek i właściwej punktacji. INSTRUKCJA. Wklej na planszy naklejki z flagami drużyn oraz naklejki wyników meczów zgodnie z przebiegiem turnieju. FAZA GRUPOWA. Po rozegraniu spotkań należy uzupełnić naklejkami wyniki meczów. Po zakończeniu wszystkich meczów fazy grupowej i ustaleniu miejsc w grupach przez poszczególne drużyny należy uzupełnić tabele grup naklejkami z flagami oraz naklejkami z liczbą zdobytych bramek i punktów. Za zwycięstwo przyznaje się trzy punkty, za remis jeden punkt, a o kolejności w grupie decyduje suma zdobytych punktów. W przypadku gdy dwie lub więcej drużyn zdobędzie tę samą liczbę punktów (po rozegraniu wszystkich meczów w grupie), o kolejności decydują kryteria ustalone przez organizatora turnieju. FAZA PUCHAROWA. W wyznaczonych miejscach meczów 1/8 finału należy wkleić naklejki z flagami drużyn, które w fazie grupowej zajęły: 1. miejsce, 2. miejsce, oraz flagi czterech najlepszych drużyn spośród tych, które zajęły 3. miejsca w grupach (o kolejności decydują kryteria ustalone przez organizatora turnieju). Po rozegraniu spotkań należy uzupełnić naklejkami wyniki meczów. Jeśli po upływie regulaminowego czasu 90 minut oraz dogrywki (dwa razy po 15 minut) nie padnie rozstrzygnięcie, wykonuje się serię rzutów karnych. Jeśli w danym meczu spotkanie zostanie rozstrzygnięte przez rzuty karne, należy w dodatkowym miejscu obok wyniku meczu wkleić naklejki z wynikiem rzutów karnych (cyfry w nawiasach). Po rozegraniu kolejnych spotkań (ćwierćfinałów, półfinałów i finału) należy wklejać naklejki zwycięskich drużyn oraz uzupełniać wyniki meczów zgodnie z powyższym schematem. Obok zwycięskiej drużyny turnieju (mistrza Europy) należy wkleić naklejkę z pucharem i złotym medalem, a obok wicemistrza naklejkę ze srebrnym medalem.