Strefa marek
Kids Express (edycja polska) REBEL

EAN:

3760269592957

Producent:

Grupa wiekowa:

5+

Wymiary:

306x300 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2024-04-26

Kod dostawcy:

LUKEX01PL

Cena sugerowana brutto:

129.95zł

Stawka vat:

23%

Nowość

Nikczemni bandyci ukradli złoto z Górskiej Doliny! Swoje łupy ukryli w bagażach pasażerów, a teraz wraz z nimi ruszają pociągiem do miasta. Wskakujcie do dyliżansu, ruszajcie w pościg i nie pozwólcie im uciec! Spryt, zręczność i skuteczna współpraca pozwolą Wam odzyskać skradzione złoto.

Kids Express to powrót do świata kultowego Colt Expressu tym razem w wersji dla najmłodszych! W tej wesołej planszówce opartej na współpracy wcielamy się w drużynę dzielnych dzieciaków, które wspólnie starają się udaremnić ucieczkę złodziejom złota. Podczas zabawy będziemy skradać się przez pociąg tak, by nie zwracać na siebie uwagi, nie raz wystrzelimy z procy, by odstraszyć bandytów, a przy tym spróbujemy odzyskać jak najwięcej cennych bagaży!

Aby wygrać, musimy zdobyć więcej żetonów bagaży niż bandyci. Na koniec gry wszystkie żetony bagaży, które zdobyliśmy i zachowaliśmy w dyliżansie, należą do nas, a te, które pozostały w pociągu, należą do bandytów.

Podczas zabawy rozgrywamy kolejno swoje tury, a w każdej mamy do rozpatrzenia dwa kroki:

Wykonanie ruchu naszą figurką dziecka albo oddanie strzału z procy, by powalić bandytów. Ale uwaga jeśli nasz strzał trafi w figurkę dziecka, wraca ono do dyliżansu!

Wzięcie żetonu bagażu znajdującego się w pobliżu naszej figurki i rozpatrzenie jego efektu.

Efekty żetonów mogą spowodować przemieszczenie się bandytów, które zmusi dzieci do ucieczki lub gromadzenie bagaży przez każdą ze stron. Gdy w pociągu lub w dyliżansie zabraknie żetonów, gra się kończy, a my sprawdzamy, kto zgromadził więcej bagaży.

Zawartość:

lokomotywa

3 wagony

dyliżans

figurka Sama na koniu

3 proce

4 planszetki pomocy

4 figurki dzieci

4 figurki bandytów

37 żetonów bagaży