Strefa marek
Nie ma jak w domu

EAN:

9788367943048

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-04-18

Rok wydania:

2024

Oprawa:

całokartonowa

Format:

307x244 mm

Strony:

14

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja Polecamy

Czy chcielibyście zobaczyć, jak wyglądają mieszkania innych rodzin? Jak mieszka młoda para z dzieckiem albo starsze małżeństwo? Poznajcie domy w fascynujących i kolorowych przekrojach, pełnych szczegółów do śledzenia oraz historii do opowiadania! Wspaniałe realistyczne ilustracje Doro Gobel i Petera Knorra.

Jak wygląda pokój dziecięcy na poddaszu, a jak rodzinna kuchnia na parterze? Gdzie straszą duchy, a gdzie opala się kominiarz? Dzięki tej książce możecie zajrzeć do wielu mieszkań i podejrzeć życie codzienne ich mieszkańców. Poszukajcie, jak mieszkają Gosia i Olek, Kajetan i Alicja, Asia, Filip i Mruczuś :-)

W serii ukazały się: JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ, NASZE MIASTECZKO, STATKI, ŁODZIE MOTORÓWKI, NIE MA JAK W DOMU, NA PLACU BUDOWY i NA RYNECZKU.

To wielkoformatowe książki obrazkowe (picturebooki) z twardego kartonu każda rozkładówka to kolorowa panorama pełna niezwykłych przygód, z której oglądania nawet najmłodsze dzieci będą czerpać radość, rozpoznawać ulubione pojazdy i postacie oraz śledzić niezliczoną ilość zmieniających się szczegółów.

Nie martwcie się, że nie potraficie wymyślać historyjek. One już tu są, trzeba je tylko opowiedzieć. Na tylnej stronie okładki znajdziecie wymienione wszystkie postaci i ich imiona. Potem możecie szukać ich na każdej ze stron, sprawdzać, co robią i wspólnie opowiadać ich przygody.

Książka bez tekstu?

Książki bez tekstu w wyjątkowy sposób angażują dzieci rozwijają spostrzegawczość i koncentrację, skupiając ich uwagę na wybranym bohaterze lub elemencie, który powtarza się na każdej ze stron oraz budując słownictwo dzięki nazywaniu różnych rzeczy umieszczonych na stronach książeczki.

Rysunki w tej książce (oraz w pozostałych z tej serii Statki, łodzie, motorówki, Nie ma jak w domu, Nasze miasteczko) są realistyczne. Jeśli szukacie czegoś bajkowego zobaczcie propozycje Stephana Lompa Auta, Na budowie, Samoloty, Pociągi.

Polecamy dzieciom w wieku od 2-3 lat.