Strefa marek
Autobusik

EAN:

9788381505482

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-04-10

Rok wydania:

2024

Oprawa:

zintegrowana

Format:

177x217 mm

Strony:

28

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Autobus już jedzie! Dokąd nas zabierze? Kartonowa książka dla maluchów z tekturowym autobusikiem, przystankiem i pasażerami do złożenia i wspólnej zabawy.

Na co czekają na przystanku niedźwiadek, króliczek i wąż? Na czerwony autobus! A dokąd on jedzie? Przekonajcie się sami!

To będzie daleka podróż. Przez miasto, przez rzekę, przez deszcz. Pod górę, przez łąkę, przez las Uwaga, przed nami przystanek! Kto na nim wysiada? I gdzie pojedzie autobus, gdy już wszystkich wysadzi? Dobranoc, autobusiku!

Pełna uroku książka o czerwonym autobusiku, który ma ze swoimi pasażerami więcej wspólnego, niż się początkowo wydaje, zaprasza najmłodszych do wielokrotnej lektury i do wspólnej zabawy. W kartonowym etui znajdziecie autobusik, pasażerów i przystanek z tektury. Wypchnijcie je, złóżcie - i w drogę! Bawcie się w historię z książki lub wymyślcie własną autobusową wyprawę!

Prosta, pogodna historia z sympatycznymi bohaterami i powracającymi refrenicznie frazami wciągnie maluchy i zaskoczy ciepłym, nieoczekiwanym zakończeniem. Żywe kolory i zaokrąglone kształty składają się na czułe i pełne energii ilustracje, na których uważni mali czytelnicy mogą wypatrzyć szczegóły pozwalające odgadnąć, co zdarzy się za chwilę.

Autobusik otrzymał jedną z najstarszych i najważniejszych chińskich nagród dla literatury dziecięcej: Chen Bochui International Children's Literature Award, a ilustracje zostały wyróżnione prezentacją na Wystawie Ilustratorów na Międzynarodowych Targach Książki Dziecięcej w Bolonii.