Strefa marek
Sabotażysta 2 REBEL

EAN:

5902650619357

Producent:

Grupa wiekowa:

8+

Wymiary:

127x104 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2024-04-10

Kod dostawcy:

LFCACE15

Cena sugerowana brutto:

49.95zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Czy odnajdziesz skarb w labiryncie nowych korytarzy?

Okazuje się, że kopalnia wciąż kryje skarby w tajemniczych korytarzach kryją się cenne bryłki złota, a krasnoludy po raz kolejny wyruszają na poszukiwania!

Sabotażysta 2 to rozszerzenie do popularnej gry karcianej, w której ukrywamy swoją tożsamość, by jak najbardziej się wzbogacić. Tym razem górnicy są podzieleni na dwie drużyny, podczas gdy inni pracują na własną rękę. Nowe karty zmieniają warunki zwycięstwa, a dodatkowe korytarze i akcje urozmaicają pracę w kopalni. Nagle Wasze ciężko zdobyte złoto może nie być tak bezpiecznie, jak sądziliście, bo przeciwnicy mogą zmienić swoje intencje albo możecie być zmuszeni wymieniać się kartami na ręce. Bez zmian pozostanie jedno wygra ten, kto zdobędzie najwięcej złota.

Czym jest Sabotażysta?

To prosta i angażująca karciana gra blefu, w której wcielamy się w górników poszukujących bryłek złota w głębokich tunelach albo w sabotażystów, którzy na każdym kroku utrudniają im pracę. Członkowie obu grup powinni się wspierać, ale nigdy nie mogą być pewni, kto jest po ich stronie tożsamość każdego z krasnoludów zostaje ujawniona dopiero po rozdzieleniu złota. Zwycięży gracz, który po zakończeniu trzeciej rundy będzie miał najwięcej bryłek cennego kruszcu.

Zawartość:

32 żetony bryłek złota

30 kart korytarzy

21 kart akcji

15 kart krasnoludów

instrukcja