Strefa marek
Światło w płomieniu

EAN:

9788328730434

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-03-13

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x150 mm

Strony:

704

Cena sugerowana brutto:

69.90zł

Stawka vat:

5%

Kontynuacja doskonałego, wciągającego i pełnego namiętności cyklu "Z ciała i ognia". Bohaterowie, uniwersum i magia, które oczarowały miliony czytelników na całym świecie.

Jedyną osobą zdolną ocalić teraz Serę jest ten, którego przez całe życie pragnęła zgładzić.

Prawda o planie Serapheny wyszła na jaw, a kruche zaufanie rodzące się między nią a Nyktosem zostało poddane próbie. Sera nie ma już nic prócz swojej misji - chce ocalić świat przed Zgnilizną. Dziewczyna jest gotowa się poświęcić, by zabić Kolisa, fałszywego Króla Bogów i zakończyć jego okrutne rządy w Ilizjum zagrażające też śmiertelnikom.

Nyktos ma jednak wobec niej własny plan: zamierza jak najszybciej pojąć Serę za żonę. To ma być układ - tylko układ - który pozwoli mu uratować oba królestwa: śmiertelników i nieśmiertelnych. Chociaż wydaje się, że to rozwiązanie idealne, dziewczyna zaczyna zdawać sobie sprawę, że pragnie czegoś więcej, chce być małżonką Spopielającego nie tylko z nazwy. Jest tylko jeden problem - bóg nie potrafi kochać i dopilnował tego, by miłość nigdy nie stała się jego słabością.

Tymczasem ataki na Krainę Cieni zdarzają się coraz częściej, a kiedy Kolis wzywa Nyktosa i Seraphenę do Dalos, groźba zagłady staje się realna. Sera czuje budzący się w niej żar życia oraz zbliżającą się Ascendencję. Jednak bez miłości Asha dziewczyna nie przeżyje przemiany. A czas - jej i królestw - szybko się kończy.

Druga część "Cienia w żarze".

Powieść nominowana do nagrody Goodreads Choice Awards 2023 w kategorii Best Romantasy.

Książka przeznaczona dla czytelników 18+.