Strefa marek
Akademia mądrego dziecka Gdzie się schował lisek?

EAN:

9788327686817

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-03-13

Rok wydania:

2024

Oprawa:

twarda

Format:

189x194 mm

Strony:

10

Cena sugerowana brutto:

29.99zł

Stawka vat:

5%

Promocja

"Gdzie się schował lisek?" to kolejna nowa książeczka w serii Zabawa w chowanego Akademii Mądrego Dziecka. Ta kartonowa książeczka ma duże, filcowe i wytrzymałe klapki, które odporne są na ciągnięcia małych rączek i zapewniają super zabawę. Na każdej stronie mamy barwne ilustracje z pytaniem: gdzie się schował: krecik, zajączek, dzięcioł czy lisek? Za każdym razem maluszek otwiera miękką, filcową klapkę i znajduje odpowiedź - zwierzątko. Na ostatniej stronie szukamy naszego czytelnika, zadając mu pytanie: "A gdzie ty jesteś?" Pod ostatnią klapką znajdziemy lusterko: "Tutaj jesteś"!

Seria książeczek Zabawa w chowanego to bardzo dobry pomysł na wspólne spędzenie czasu z maluchem. Otwieranie dużych, filcowych klapek ćwiczy mała motorykę, a barwne ilustracje stymulują zmysł wzroku. Dodatkowo czytając ćwiczymy zdolność skupiania się u dziecka.

Polecamy inne książeczki w serii Zabawa w chowanego: "Gdzie się schował kurczaczek?", "Gdzie się schował samochód?" , "Gdzie się schował jednorożec?", "Gdzie się schował kotek" oraz " Gdzie się schował traktor".