Strefa marek
Klocki techniczne R/C 3w1 koparka robot żółty

EAN:

5903943005604

Producent:

Grupa wiekowa:

6+

Wymiary:

642x380 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

8037

Cena sugerowana brutto:

227.05zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Zestaw Klocków Technicznych Pojazdy Gąsienicowe Budowlane, który zapewnia nie tylko godziny kreatywnej zabawy, ale także rozwijanie umiejętności programowania i konstrukcji. To idealny zestaw dla małych inżynierów i przyszłych programistów!

Zestaw zawiera trzy różne pojazdy gąsienicowe, które można zbudować korzystając z łącznie 430 elementów. Dziecko może stworzyć koparkę, robota lub , a także dowolnie łączyć je, tworząc własne, unikalne maszyny budowlane. To prawdziwy raj dla kreatywności!

Dodatkowym atutem tego zestawu jest aplikacja, która towarzyszy zabawie. Aplikacja umożliwia dzieciom programowanie i zdalne sterowanie swoimi pojazdami gąsienicowymi za pomocą smartfona lub tabletu. To wspaniała okazja, by nauczyć się podstaw programowania w zabawny i interaktywny sposób.

Wiek 6+ sprawia, że zestaw jest odpowiedni dla szerokiego zakresu grup wiekowych, a łatwa do zrozumienia instrukcja pozwoli nawet młodszym dzieciom cieszyć się zabawą. Klocki techniczne są idealnym narzędziem do rozwijania zdolności manualnych i logicznego myślenia.

Zapewnij swojemu dziecku możliwość kształtowania swoich umiejętności w dziedzinach inżynierii i programowania już od najmłodszych lat. Zestaw Klocków Technicznych Pojazdy Gąsienicowe Budowlane to połączenie edukacji i zabawy, które wprowadzi Twoje dziecko w fascynujący świat budowy i technologii.

Zasilanie baterie 2 x AA - pilot, 3 x AA samochód (niezałączone)

430 elementów

Aplikacja do pobrania z funkcją kodowania i sterowania

3w1

3 pojazdy gąsienicowe