Strefa marek
Piia Pierniczek się wprowadza

EAN:

9788396796011

Autor:

Wydawnictwo:

Klasa:

3+

Data premiery:

2023-09-15

Rok wydania:

2023

Oprawa:

twarda

Format:

247x176 mm

Strony:

96

Cena sugerowana brutto:

42.00zł

Stawka vat:

5%

Piia Pierniczek wprowadza się wraz z rodzicami i kotem Gąbką do przytulnego domu przy alei Topolowej. Czy znajdzie w nim przyjaciół, z którymi będzie mogła spędzać czas? Na szczęście okazuje się, że w nowym miejscu aż roi się od barwnych postaci! Na najwyższym piętrze mieszka Mirjam z grubym bernardynem Baronem, w bańkach mydlanych ukrywają się małe zwierzaczki, w szafie mól, a z Kanady przyjeżdża Jack, który uwielbia niedźwiedzie. Jest też ulubiony wujek Rasmus, który zabierze Piię do zoo i pomoże jej rozwiązać pewną zagadkę Życie na Topolowej na pewno nie będzie nudne. Ciepła i wesoła opowieść o rodzinie i przyjaźni. Jest w niej magia i fantazja i uwaga niejedno zwierzę będzie miało tu coś do powiedzenia! Książka składa się z krótkich rozdziałów, a każdy jest oddzielną przygodą. Świetnie ilustrowana, pełna humoru to świetna propozycja zarówno do wspólnego czytania z młodszymi dziećmi, jak również do samodzielnego czytania dla tych starszych. Książka wydana w ramach projektu KSIĄŻKI NIOSĄCE NADZIEJĘ.

Wydanie książki jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa, który powstał między innymi po to, żeby Europejczycy mogli poznawać pisarzy z innych krajów Unii Europejskiej i ich literaturę oraz kulturę.

Przygotowanie aplikacji do programu Kreatywna Europa dotyczącej projektu Gramy w zielone zostało dofinansowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Tłumaczenie i druk książki zostały dofinansowane przez Cultural Endowment of Estonia.