Strefa marek
Biznes i zarządzanie ZP - podręcznik wyd.1 2023

EAN:

9788377351529

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

248x165 mm

Strony:

320

Cena sugerowana brutto:

18.90zł

Stawka vat:

5%

Podręcznik Biznes i zarządzanie. Zakres podstawowy (wydanie I - 2023 r.) może być wykorzystywany w liceach ogólnokształcących, technikach i szkołach branżowych I stopnia przy realizacji przedmiotu biznes i zarządzanie w zakresie podstawowym. Zamieszczone w nim treści pomagają uczniom w zdobyciu wiadomości i umiejętności niezbędnych do aktywnego działania i odnoszenia sukcesów, nie tylko w pracy zawodowej i w biznesie, ale również w życiu społecznym, rodzinnym i prywatnym.

Wydany przez nas podręcznik obfituje w liczne przykłady, porady praktyczne, wypowiedzi managerów, które pozwolą uczniom zastosować zdobytą wiedzę w realnym świecie biznesu.

Podręcznik Biznes i zarządzanie. Zakres podstawowy (wydanie I - 2023 r.) jest to ta wersja podręcznika, która w sierpniu 2023 roku, została złożona w Ministerstwie Edukacji i Nauki w celu uzyskania wpisu do wykazu podręczników. Może on być wykorzystywany w szkołach jako materiał edukacyjny decyzja w tym zakresie należy do nauczyciela, gdyż zgodnie z art. 22aa Ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty nauczyciel może zdecydować o realizacji programu nauczania z zastosowaniem podręcznika, materiału edukacyjnego lub materiału ćwiczeniowego.

W sprzedaży jest również podręcznik Biznes i zarządzanie. Zakres podstawowy (wydanie II - 2024 r.), który ma wydrukowany na okładce numer dopuszczenia (1209/2023) oraz uwzględnia uwagi zgłoszone przez rzeczoznawców MEiN. Pomiędzy I, a II wydaniem podręcznika Biznes i zarządzanie jest niewiele różnic- są to przede wszystkim korekty edytorskie i językowe oraz drobne uzupełnienia.