Strefa marek
Róża na tropie T.2 Poszukiwanie Lirogłosa

EAN:

9788383215150

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-08-23

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

128x167 mm

Strony:

176

Cena sugerowana brutto:

34.90zł

Stawka vat:

5%

Wciągnęły was detektywistyczne przygody korespondentki specjalnej Róży? Czas na drugą część serii "Róża na tropie"! Daj się ponieść emocjom podczas ekscytującego rejsu parowcem w głąb dżungli w poszukiwaniu tajemniczego ptaka

Róża i jej przyjaciel Rupert podróżują przez dżunglę, w której żyje jeden z najbardziej niezwykłych ptaków na Ziemi. Wiedzą, że czeka ich niezwykła, pełna tajemnic przygoda. Z jakiego innego powodu Ptasia Brygada miałaby się znajdować na pokładzie statku?

Ich przerażający przywódca jest przekonany, że istnienie Lirogłosa Srebrzystego to tylko mit, ale młody ptasi brygadier Bercik jest zdeterminowany, by udowodnić mu, że się myli. Czy Róża pomoże Bercikowi odkryć prawdę?

Zagadki, tajemnice, niespodziewane zniknięcia, podejrzani bohaterowie to wszystko znajdziecie w tej pełnej zwrotów akcji serii autorstwa Hannah Peck, która przygotowała prawdziwą książkową ucztę dla wszystkich małych detektywów!

Książki z serii "Różna na tropie" idealnie sprawdzą się do samodzielnego czytania, a to wszystko dzięki odpowiedniej ilości tekstu na stronie, dużej czcionce oraz wspaniałym ilustracjom, które z pewnością umilą lekturę i jeszcze bardziej rozbudzą dziecięcą wyobraźnię.