Strefa marek
Obfitość

EAN:

9788383213637

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-06-28

Rok wydania:

2023

Oprawa:

twarda

Format:

288x238 mm

Strony:

32

Cena sugerowana brutto:

42.90zł

Stawka vat:

5%

Świat oferuje tyle możliwości, trzeba tylko chcieć je dostrzec!

Poznajcie Kornelię, małą dziewczynkę, która w swoim pokoju ma mnóstwo zabawek i książek. Półki uginają się od ciężaru klocków, lalek, pluszaków i kredek. Dziewczynka wszystkie zgromadzone przedmioty lubi najbardziej na świecie i nie może się z nimi rozstać choćby na jeden dzień. Przecież życie bez nich byłoby takie nudne i bezsensu!

Pewnego dnia Kornelia zostaje wystawiona na ciężką próbę! Przed nią wyjazd na wakacje do dziadka, który jest minimalistą, a jego dom jest skromny i malutki. W dodatku mama pozwala zabrać jej TYLKO JEDNĄ ZABAWKĘ! Czy to się może w ogóle udać? Czas się spakować i wyjechać na najprawdopodobniej nudniejsze wakacje w historii.

Dziewczynka jednak nie spodziewa się, że wakacje bez zabawek mogą okazać się naprawdę udane! Na Kornelię czeka zbieranie muszelek na plaży, słuchanie śpiewu ptaków w lesie, wyjątkowy biwak i najpyszniejsze kiełbaski prosto z ogniska, a na koniec niebo pełne gwiazd, które do tej pory widziała tylko w książkach.

"Obfitość" to urocza, mądra, a przy tym niezwykle zabawna historia dla wszystkich dzieci i rodziców, którzy kiedykolwiek poczuli, że wszystkiego wokoło jest za dużo... Dzieci wraz z małą Kornelią odkryją, że do udanej zabawy wcale nie potrzebują przedmiotów. Czasami wystarczy to, co podsunie natura, odrobina wyobraźni i obecność bliskiej osoby.