Strefa marek
Kobiety od A do Z. czyli o tym, co ważne...

EAN:

9788381324472

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-03-08

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

206x152 mm

Strony:

216

Cena sugerowana brutto:

46.90zł

Stawka vat:

5%

O kobietach dla kobiet - mądrze i z humorem.

Katarzyna Miller, znana i lubiana psychoterapeutka, dzieli się przemyśleniami na temat kobiet.Omawia kwestie ważne dla kobiecej tożsamości, wybierane przez kobiety role i postawy orazmechanizmy psychologiczne, na które są szczególnie podatne. Mówi Dariuszowi Janiszewskiemu zarówno o sprawach najważniejszych, jak i mniej ważnych, w tym także osobistych.

W kobiecym alfabecie Kasi znalazły się między innymi takie tematy jak:

BEZRADNOŚĆ- dlaczego zaradność i sprawczość kobiet postrzegane są jako kłopot.

OKRES - z jakich powodów dla wielu osób nadal stanowi temat tabu.

ROMANS - o tym, jak bardzo potrzebne jest nampoczucie, że przeżywamy coś wyjątkowego.

SAMOOCENA - jak wpływa na nas nieustanne ocenianie siebie i porównywanie z innymi.

TROSKA - dlaczego kobiety, które są dobre w troszczeniu się o innych, często nie potrafią zatroszczyć się same o siebie.

Zaczynamy więc odAutonomii, a kończymy naZmianach. Po prostu - kobiety od A do Z.

Katarzyna Miller

Najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Filozofka, poetka i piosenkarka.

Ukończyła psychologię i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na wielu warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika "Zwierciadło". Autorka i współautorka bestsellerowych poradników, m.in.Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty (Wydawnictwo Zwierciadło).

DariuszJaniszewski

Redaktor, dziennikarz, od 2005 roku współtworzy miesięcznik"Zwierciadło".Współautor - z Katarzyną Miller - książki Życie od A do Z (Wydawnictwo Zwierciadło).