Strefa marek
Gold Experience 2ed B2+ SB + ebook

EAN:

9781292392868

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

277x219 mm

Cena sugerowana brutto:

104.90zł

Stawka vat:

5%

Bez prawa zwrotu

Strona główna Gold Experience 2nd Edition B2+. Student's Book + eBook

Skip to the end of the images gallery

Skip to the beginning of the images gallery

Gold Experience 2nd Edition B2+. Student's Book + eBook

Więcej informacji

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

Książce towarzyszy cyfrowa wersja, wzbogacona o ćwiczenia interaktywne, dostępny w przeglądarce internetowej oraz w aplikacji mobilnej Reader+ wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę zakładki, notatki, zakreślacz, itp.

Idealnie sprawdzi się przy pracy w domu, podczas nauki w trybie zdalnym oraz w ramach blended learning.

Kod dostępu ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie

Aplikacja Reader+ dostępna jest na urządzenia z system Android oraz Apple iOS.