Strefa marek
Harry Potter 3 Więzień Azkabanu w.ukraińska

EAN:

9789667047368

Autor:

Wydawnictwo:

Klasa:

10+

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

138x206 mm

Strony:

382

Cena sugerowana brutto:

152.25zł

Stawka vat:

5%

Znasz już Harryego Pottera, młodego czarodzieja, który przeżywa coraz to nowe przygody i stara się ratować świat przed Voldemortem, choć sam jeszcze poznaje arkana magii? Jeśli tak, to sięgnij po trzeci tom bestsellerowego cyklu napisanego przez J.K. Rowling! Książka ta sprawi, że przeniesiesz się do Hogwartu, szkoły czarodziejstwa. Wraz z Harrym, Hermioną i Ronem znajdziesz się w centrum wydarzeń.

Kim jest więzień Azkabanu?

Osią trzeciej części cyklu książek o Harrym Potterze jest tytułowy więzień Azkabanu, który ucieka z pilnie strzeżonego więzienia dla czarodziejów. Wieść niesie, że to on zabił rodziców Harry'ego. Kim właściwie jest i co tak naprawdę łączy go z młodym czarodziejem? Dowiesz się, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje, i nie każdy jest tym, za kogo mają go inni.

Nowi bohaterowie, nowe przygody

W tej części przygód Harry'ego Pottera masz okazję poznać nowego nauczyciela obrony przed czarną magią. W nowej roli występuje też przemiły gajowy, Hagrid. Możesz poznać lepiej przeszłość tajemniczego profesora Snapea. Udaj się wraz z Harrym, Hermioną i Ronem do Hogsmeade, czyli jedynej wioski w Anglii, gdzie mieszkają wyłącznie czarodzieje.

Co czeka Harry'ego i czy przyjaciele będą w stanie mu pomóc w starciu z więźniem Azkabanu?