Strefa marek
Przypinki królik i marchewka

EAN:

5404006049974

Producent:

Wymiary:

42x174 mm

Kod dostawcy:

MTMP101

Cena sugerowana brutto:

67.00zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Przypinki królik i marchewka to zdecydowanie akcesoria dla osób, które uwielbiają niebanalne, designerskie gadżety. Trzeba sobie jakoś osładzać życie, a za pomocą tych pinów poziom cukru wzrośnie diametralnie. Do tej słodyczy należy dodać jeszcze ogrom jakości.

Króliczek beztrosko, z wesołym wyrazem buźki biegnie sobie do marchewki, bo wie, że ze wszystkim zdąży. Aż trochę zazdrościmy mu tego luzu i radości. Bardzo jednak możliwe, że oprócz zwiększenia poziomu słodkości, zwiększy też poczucie pogody ducha wśród jego właściciela. Tak więc nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko spraw sobie szczęście od razu. Króliczek może w każdej chwili uciec. Czas więc jest ograniczony. Śnieżnobiała biel, złote elementy tkwiące w uroczym ogonku. Uśmiechnięte oczka i skierowane ku górze uszy. A do tego ta pomarańczowa, świeża marchew wprost z uprawy. Jesteśmy pewni, że nie zobaczysz dzisiaj nic bardziej urzekającego.

W związku z tym, że każdy element występuje osobno, można modyfikować/zmieniać/kreować położenie pinów dowolnie. Tym sposobem z łatwością uzyska się pożądany efekt i co najważniejsze będzie można łączyć piny z innymi przypinkami, tworząc ciekawe opowieści na swoich ubraniach, torbach, butach. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych, a te gadżety dają naprawdę szerokie pole względem ich ułożenia.

Przypinki to swojego rodzaju wschodzące gwiazdy. Stają się coraz bardziej popularne i nic nie zwiastuje ich szybkiego wyjścia z mody. Tak więc warto, aby były jak najlepszej jakości i rzadko spotykane. To swojego rodzaju inwestycja. Piny do ubrań królik i marchewka są wykonane ze stopu cynku i metalu, a to oznacza, że będą przez naprawdę długi, długi czas osładzać życie Tobie i Twojemu otoczeniu. Warto też wspomnieć o tym, że nie są płaskie, lecz w 3D. Przypinki te są idealne na wyrażenie siebie: swojego gustu, sposobu życia i charakteru. Trzeba mieć na uwadze, że są idealne jako upominek dla osoby, która lubi zwierzęta, dla słodziaka, lub dla osoby, której chcemy po prostu osłodzić nieco życie.

Zestaw 2 sztuk ( króliczek, marchewka)

Materiał: Stop cynku/ stal

Kolor: biały/ złoty/ zielony/ pomarańczowy

Wymiary króliczka: 3,1 x 2,8 x 0,7 cm,

Wymiary marchewki: 3 x 1,3 x 0,3 cm

Zapakowane w tubę wielokrotnego użytku

Cytat na opakowaniu: Zachowaj spokój i marchew!

Copyright 2021 wzór zarejestrowany