Strefa marek
Zakładka do książki robot złoty

EAN:

5404006049479

Producent:

Wymiary:

51x157 mm

Kod dostawcy:

MTMB249-01

Cena sugerowana brutto:

55.01zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Każdy miłośnik literatury science fiction wie, że dobra opowieść potrafi wciągnąć jak czarna dziura. Zdaje sobie sprawę też z tego, że czas w niej ucieka bardzo szybko i przychodzi ten moment, kiedy trzeba odłożyć lekturę na później. W takim przypadku doskonale nada się do tego zakładka do książki złoty robot.

Dla starszych miłośników książek będzie symbolem tego, jak z biegiem lat zmieniło się postrzeganie sztucznej inteligencji zamkniętej w stalowym ciele. Dla tych, którzy dopiero raczkują, zaczynają oddawać się fascynującemu światu sci-fi, będzie przyjaznym kompanem. Ta zakładka jest stworzona z myślą o każdej grupie wiekowej i o każdym progu zaawansowania robotyką. Złoto pięknie współpracuje z bielą i czerwonymi roboto-oczyskami. Takie połączenie gwarantuje, że nada się zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Mówią, że nie wszystko złoto, co się świeci. No tutaj ten robot to prawdziwe złoto wśród konkurencyjnych zakładek o tej tematyce.

Zakładki na przestrzeni lat stały się nie tylko pomocnikami, obowiązkowymi elementami wyprawkowymi, lecz przede wszystkim kolejną możliwością wyrażania siebie: swoich hobby, pasji i stylu życia. To właśnie w tych najmniejszych gadżetach istnieje wielki potencjał na pokazanie, kim jesteśmy. Całkowicie rozumieją to twórcy tej zakładki i dodatkowo mają wiedzę dotyczącą jakościowych materiałów. Zakładka do książki złoty robot jest kwintesencją indywidualnego stylu i miłości do jakości.

Na prezent, czy może dla siebie? A może i to, i to? Pozwól sobie na oryginalny przedmiot, który swoim dość zabawnym wyglądem będzie uprzyjemniał każdą czytelniczą przygodę (nawet tę po lekturach szkolnych, czy sprawozdaniach pracowniczych). Spójrz tylko na tę minę, która gdyby mogła, to by się szeroko uśmiechnęła. Spójrz tylko na te ręce, które gdyby tylko mogły, cofnęłyby zegary, abyś mógł dłużej nasycić się wciągającą historią.

Być może ten robot nie pochodzi z Wojny Światów i nie dostał posady w Ja, robot, ale z całą pewnością zasługuje na sławę wśród Twoich gadżetów.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 1,1 x 1 x 13 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.