Zakładka do książki kot maneki neko

EAN:

5404006047178

Producent:

Wymiary:

130x14 mm

Kod dostawcy:

MTMB230-01

Cena sugerowana brutto:

55.01zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Są tacy, którzy lubią książki; są i tacy, którzy książki lubią czytać. Są też i tacy, którzy lubią zakładki do książek, choć nie używają ich w sposób czynny. Kolekcjonerom polecamy wobec tego nasz nowy produkt stylowy i praktyczny zarazem.

Zakładka do książki maneki neko silnie nawiązuje do kultury japońskiej. Przedstawia rozpoznawalnego kociaka, który macha łapką. Dla Japończyków jest symbolem pomyślności i bogactwa oraz cenną wróżbą wieszczącą szczęście. Niech będzie gwarantem przychylnego losu również dla właściciela tegoż oryginalnego dodatku.

Osadzony na długim pasku ze stopu cynku kotek nie pozwoli do przypadkowe przewrócenie kartek; solidnie trzyma stronicę. Przede wszystkim jednak zachwyca przepiękną figurką wystająca z książki.

Zamknięta w akrylowej tubie zakładka do książki maneki neko ciekawie prezentuje się w formie upominku, można więc bez obaw podarować go bliskiej osobie. Stanowi doskonałą alternatywę dla standardowych czekoladek i na pewno zostanie doceniony za kreatywność.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku,

- Wymiary: 1,4 x 0,6 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.