Strefa marek
Zakładka do książki aparat

EAN:

5404006047161

Producent:

Wymiary:

46x170 mm

Kod dostawcy:

MTMB229-01

Cena sugerowana brutto:

55.01zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Była czarno-biała fotografia, to czemu by nie ukoronować tego (swego czasu) szczytu technologii produktem w tych samych barwach? Może to dość dziwaczny hołd jednak sądzimy, iż niezwykle godny. Na myśli mamy produkt z naszej nowej oferty, jakim jest zakładka do książki aparat.

Ten przepiękny gadżet został wykonany w sposób absolutnie precyzyjny, z zachowaniem charakterystycznych detali, takich jak obiektyw, przycisk służący zrobieniu zdjęcia czy okienko ujawniające widziany obiekt. Ta przepiękna figurka widnieje na długim pasku umieszczanym w książce. Całość wykonano ze stopu cynku, czyli surowca najdoskonalszego z możliwych.

Zapomnij o irytującym szukaniu strony, na której ostatnio skończyłeś czytać z naszą propozycją produktową to przeszłość. Nie pozwolimy na to, by umknęło Ci choćby jedno zdanie dlatego tę czy inne zakładki oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Nie ulega wątpliwości, że zakładka do książki aparat to fajna inspiracja na niebanalny upominek; weź go więc pod uwagę podczas poszukiwań prezentu na urodziny albo bez okazji dla wyjątkowej osoby.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku,

- Wymiary: 1,3 x 1,4 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.