Strefa marek
Wózek sklepowy

EAN:

4823037608232

Producent:

Grupa wiekowa:

2+

Wymiary:

303x432 mm

Kod dostawcy:

8232

Cena sugerowana brutto:

73.15zł

Stawka vat:

23%

Promocja Bez prawa zwrotu

Pojemny wózek na pewno przyda się wszystkim maluchom. Jest to idealny dodatek do gier w supermarketach i dostawach żywności. Ciekawie jest mieć kosz pełen soczystych warzyw, słodkich owoców i pachnących ciastek na pyszny rodzinny obiad. W wózku możesz też umieścić wiele różnych zabawek. W domu i na zewnątrz szczególnie wygodnie jest nosić w nim ulubione pluszaki i lalki. I jest wiele ciekawszych gier, które wymyślą dzieci.

Na dole wózka znajduje się dodatkowa półka na torbę lub shoppera dzięki temu Twoje zakupy będą szczególnie ekscytujące i bardzo realistyczne. Różne gry fabularne rozwijają zdolności motoryczne, myślenie i fantazję.

Dla najmniejszych dzieci ten wózek zapewni wsparcie podczas chodzenia i pewniej wykona proces chodzenia. Mamusiom spodoba się również jako dodatkowe miejsce do przechowywania zabawek. Podczas zabawy możesz nauczyć dzieci dbania o porządek.

Wózek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, bez zapachu. Duże, niezawodne koła sprawiają, że wózek jest odporny na przewracanie się i zapewnia dobrą przejezdność na różnych drogach. Dzięki wysokiej jakości barwnikom jasny kolor zabawki utrzymuje się przez długi czas i nie wypala się na słońcu.

Aby gra była bardziej realistyczna i interesująca, zalecamy połączenie Koszyka TechnoK z Zestawami spożywczymi TechnoK i Zestawami warzyw TechnoK.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 2. roku życia.