Strefa marek
Lokomotywa domino

EAN:

5905214973285

Producent:

Grupa wiekowa:

3+

Wymiary:

238x338 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

7562

Cena sugerowana brutto:

47.90zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Lokomotywa LED Układa Domino Pociąg Klocki Układanka

Kolorowa lokomotywa, która sama układa klocki domino! Ta zabawka z pewnością zachwyci miłośników układanek. Ponadto pomoże kilkulatkom w nauce kolorów, a także rozwoju kreatywności, zdolności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. W opakowaniu znajdują się m.in. lokomotywa wzbogacona o efektowne podświetlenie i dźwięk oraz dozownik klocków. Dziecko może wybrać dowolny sposób ułożenia domino. Lokomotywa rozkłada je w równych odstępach. Co więcej za każdym razem sygnalizuje dźwiękiem, że klocek jest już na linii. Teraz ułożenie wieloelementowych budowli z domino zajmie tylko chwilę. To istna gratka dla tych, którzy uwielbiają patrzeć na spektakularne budowle!

Fantastyczna układanka o niespotykanych możliwościach kreatywnej zabawy. W zestawie elementy konstrukcyjne umożliwiające zbudowanie z nich ogromnej ilości najprzeróżniejszych torów. Zestaw doskonały do organizacji gier i zabaw, który sprawia niezwykłą radość naszym pociechą na długie godziny w słoneczne jak i pochmurne dni. Zestaw idealny dla chłopca jak i dziewczynki.

Do sterowania lokomotywą służy komin po prostu obróć go w stronę, w którą chcesz skierować lokomotywę, a klocki domino będą ułożone dokładnie tak, jak sobie to zaplanujesz! Kiedy układanka zostanie zburzona, wystarczy włożyć klocki do podajnika, a następnie ponownie umieścić go w lokomotywie.

Elementy zestawu:

- Lokomotywa z podświetleniem i sygnałem dźwiękowym

- 80 sztuk klocków domino w 4 kolorach: pomarańczowy, żółty, niebieski, zielony

- Dozownik klocków

-Plastikowy kaktus do tworzenia różnych budowli

Wymiary lokomotywy:

16 cm x 10 cm x 7 cm

Wymiary opakowania:

33 cm x 23 cm x 8 cm

Ciuchcia do układania domino działa na dwie baterie AA 1.5V (brak w zestawie). Przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw zapakowany jest w kolorowe kartonowe pudełko z przezroczystą witrynką, które idealnie nadaje się na prezent dla dziecka.