Strefa marek
Gabinet dinozaurów

EAN:

9788381503419

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-10-25

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

354x287 mm

Strony:

64

Cena sugerowana brutto:

74.90zł

Stawka vat:

5%

Odkrywaj świat dinozaurów przez magiczne trójkolorowe soczewki! Trzeci tom bestsellerowej serii edukacyjnych albumów z efektownymi, "trójwarstwowymi" ilustracjami.

Cofnij się w czasie o miliony lat i przekonaj się, jak wyglądało życie na naszej planecie w erze mezozoicznej. Rozejrzyj się w prehistorycznym krajobrazie, stań oko w oko z potężnymi dinozaurami i podziwiaj pradawne rośliny i zwierzęta. Zobacz, jak dzieliły się lądy, zanim powstały dzisiejsze kontynenty.Odkrywaj prehistoryczny świat w kalejdoskopie barw!

Każda z kolorowych ilustracji skrywa w sobie trzy "warstwy". Obejrzysz je przez kolorowe filtry dołączone do książki. Przez czerwony zobaczysz dinozaury, przez zielony - ich środowisko życia, a przez niebieski - prehistoryczne rośliny i zwierzęta.

Książka składa się z 10 rozdziałów prezentujących poszczególne części świata w erze mezozoicznej. W każdym znajduje się opis prehistorii danego regionu, czarno-biały przewodnik po tamtejszych gatunkach dinozaurów, prehistorycznych zwierząt i roślin oraz duże barwne ilustracje do oglądania przez kolorowe filtry (lub przez telefon komórkowy - za pomocą strony autora)