Massive Darkness: Hellscape PORTAL

EAN:

5902560384802

Producent:

Grupa wiekowa:

14+

Wymiary:

325x325 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2022-09-30

Cena sugerowana brutto:

469.95zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Krucjata przeciwko Nieprzeniknionemu Mrokowi zakończyła się dziesięć lat temu. W tym czasie założono Kompanię Oświecicielską gildię stojącą na straży porządku i światła.

Lecz Mrok ponownie unosi głowę.

W chaosie multiwersum dwa światy zderzają się ze sobą, a przez szczeliny rozdartej rzeczywistości przedostają się straszliwe monstra. Bohaterowie muszą ponownie połączyć siły. Ich zadaniem będzie przedostanie się do czeluści samych piekieł, by jeszcze raz rozprawić się ze złem tym razem na dobre.

Massive Darkness 2: Hellscape to kooperacyjna gra planszowa Alexa Olteanu (God of War: The Card Game), będąca kontynuacją wielkiego hitu z 2017 roku. Doprowadzając do perfekcji mechanikę kultowej serii Zombicide, druga część Massive Darkness przeniesie nas w klimaty dark fantasy z motywami D&D!

Powołajcie do życia drużynę herosów i stawcie czoła złu! W tej ogromnej grze, liczącej niemal 70 figurek, będziecie przeszukiwać lochy, zbierać ekwipunek, zdobywać doświadczenie i walczyć z przeraźliwymi monstrami. Tutaj każda z sześciu dostępnych klas postaci posiada własne mechaniki działania, co czyni rozgrywkę asymetryczną i jeszcze bardziej

immersyjną.

Czy jesteście gotowi przeciwstawić się Nieprzeniknionemu Mrokowi?

Atuty:

  • kooperacyjna gra planszowa Alexa Olteanu (God of War: The Card Game) utrzymana w klimatach D&D,
  • niemal 70 figurek wrogów i bohaterów prosto od wydawnictwa CMON,
  • ponad 21 tysięcy wspierających podczas kampanii kickstarterowej.