Strefa marek
Cykl Rizzoli / Isles T.11 Umrzeć po raz drugi

EAN:

9788367426060

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

134x205 mm

Strony:

384

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Szczegóły

Thriller z detektyw Jane Rizzoli i patolożką doktor Maurą Isles, z cyklu, na podstawie którego nakręcono serial Partnerki.

NAJGROŹNIEJSZE DRAPIEŻNIKI POLUJĄ NOCĄ

Zwierzęce trofea zdobiące ściany domu na bostońskich przedmieściach stały się świadkami krwawego widowiska Właściciel, myśliwy i preparator zwierzęcych zwłok, Leon Gott, został powieszony za nogi i oprawiony jak zwierzę Czy obudził drapieżnika groźniejszego niż te, na które sam polował?

Jane Rizzoli i Maura Isles nie spodziewają się, że ta niezwykła w swym okrucieństwie zbrodnia może być dziełem seryjnego zabójcy. Ale tropy prowadzą je do innych miast w Stanach Zjednoczonych, a także do Afryki, gdzie przed sześcioma laty zamordowano na safari grupę turystów.

Teraz morderca rozpoczął polowanie w Bostonie. Rizzoli i Isles muszą wywabić go z cienia i schwytać. Nawet jeśli oznacza to zarzucenie przynęty, jakiej nie oprze się żaden drapieżnik: niedoszłej ofiary, której kiedyś udało się uciec.

Tess Gerritsen udowadnia, że wciąż jest na szczycie gry. Zachwyciła mnie ta trzymająca w napięciu historia i nie mogę się doczekać kolejnych.

Karin Slaughter

Mroczne ulice Bostonu i złota sawanna Afryki. Mało kto potrafiłby je tak połączyć i przedstawić tak przebiegłego drapieżnika, którego jedynie Rizzoli i Isles potrafiłyby złapać. I stoczyć z nim bitwę, w której tylko silni mogą przetrwać. To Tess Gerritsen w najlepszym wydaniu!

Lisa Gardner

Tess Gerritsen po raz kolejny udowadnia swoje mistrzostwo w opowiadaniu historii zgłębiających psychikę mordercy i tajniki medycyny sądowej.

James Rollins

Recenzje