Ciekawa zabawa 6-latki Zestaw dla dziecka II 2022

EAN:

5902539115970

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-07-29

Rok wydania:

2022

Oprawa:

etui kartonowe

Kod dostawcy:

060160

Cena sugerowana brutto:

155.00zł

Stawka vat:

5%

"Ciekawa zabawa" to seria do wychowania przedszkolnego, która skupia się na gromadzeniu przez dziecko różnorodnych doświadczeń tak, aby było samodzielne i radziło sobie w życiu.

Nowy zestaw II przeznaczony jest dla pięciolatków, które wcześniej korzystały z zestawu dla grupy mieszanej 5-6 latki.

W zestawie dla 6-latka znajdują się cztery części Kart pracy, Pomoce, Książka sześciolatka oraz Mój zeszyt (zeszyt grafomotoryczny).

  • Ułatwia naukę czytania dzięki Książce sześciolatka, która opiera się na metodzie analityczno-syntetycznej, a w ramach ćwiczeń z mówienia zawiera elementy czytania sylabami oraz czytanie globalne. Książka to także czytanie ze zrozumieniem i "czytanie" obrazów.
  • Doskonali umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej i przygotowuje do klasy pierwszej poprzez zawarte w Kartach pracy różnorodne ćwiczenia.
  • Ułatwia indywidualizację pracy dzięki zadaniom trudniejszym, wyrażaniu siebie, zadaniom otwartym i zadaniom dodatkowym.
  • Wspiera inwencję twórczą dzieci, zdolności konstrukcyjne, sprawność manualną i naukę czytania oraz matematyki poprzez zestaw gotowych pomocy do zajęć dla każdego dziecka, zawartych w odrębnej publikacji.
  • Umożliwia ćwiczenia grafomotorycznei przygotowuje dzieci do nauki pisania dzięki propozycjom w zeszycie grafomotorycznym - ilustracje, szlaczki literopodobne, litery i cyfry do pisania po śladzie.
  • Zaciekawia iinspiruje do samodzielnych działań dzięki różnorodnej szacie graficznej.
  • Rozwija umiejętność uczenia siędzieci oraz wspomaga osiąganie dojrzałości emocjonalnej do podjęcia nauki w szkole.