Nie ma jak przyszłość

EAN:

9788366873674

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-05-18

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x140 mm

Strony:

330

Cena sugerowana brutto:

44.99zł

Stawka vat:

5%

Michael J. Fox znany jest całemu światu jako Marty McFly, nastoletni pomocnik doktora Browna z Powrotu do przyszłości. W książce Nie ma jak przyszłość ten bardzo lubiany i słynny ze swojego niesłabnącego optymizmu aktor dzieli się z czytelnikami osobistymi historiami i spostrzeżeniami na temat zdrowia i choroby, starzenia się i siły, jaką dają rodzina i przyjaciele. Pokazuje też, jak podejście do własnej śmiertelności zmienia się z czasem. Ta płynąca z serca, poruszająca książka jest naznaczona typowym dla Michaela J. Foxa poczuciem humoru i stanowi rodzaj wehikułu, który pomoże czytelnikom przyjrzeć się z inspirującej perspektywy swojemu życiu: temu, co kochamy i co utraciliśmy.
Ważnym wątkiem opowieści Foxa są jego dramatyczne kryzysy zdrowotne. Aktor opisuje, jak radzi sobie z chorobą Parkinsona, na którą cierpi od 1991 roku, oraz z nowotworem rdzenia kręgowego. Wyzwanie, jakim dla Foxa była ponowna nauka chodzenia przerwana przez fatalny w skutkach upadek niemal zgasiło jego optymizm i wiarę w dewizę, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Czy i tym razem uda mu się pokonać trudności i odzyskać nadzieję? Przekonajcie się przeczytajcie tę niesamowitą, wzruszającą i okraszoną humorem książkę.
Michael J. Fox zyskał popularność jako odtwórca roli Alexa P. Keatona w serialu Family Ties. Wystąpił w takich przebojach kinowych jak Powrót do przyszłości, Tajemnica mojego sukcesu, Doktor Hollywood, Ofiary wojny i Prezydent Miłość w Białym Domu. Triumfalny powrót na mały ekran zawdzięcza roli w serialu Spin City, za którą został także nagrodzony. Występował gościnnie w produkcjach takich jak Wołanie o pomoc, Pohamuj entuzjazm i Żona idealna. Wśród jego aktorskich trofeów znajduje się między innymi pięć statuetek Emmy, cztery Złote Globy, nagroda Grammy, dwie Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych, People's Choice Award i GQ Man of the Year Award. W 2000 roku założył Michael J. Fox Foundation for Parkinson's Research fundację zajmującą się badaniami nad chorobą Parkinsona. Michael J. Fox ma na swoim koncie trzy książkowe bestsellery: Lucky Man: A Memoir, Nieuleczalny optymista. Zawsze patrząc w górę i A Funny Thing Happened on the Way to the Future.