Życie

EAN:

9788308076231

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-06-15

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

270x240x20 mm

Strony:

192

Cena sugerowana brutto:

69.90zł

Stawka vat:

5%

Dodruk
Wyróżniona Nagrodą Księgarzy Norweskich 2019, olśniewająca książka Lisy Aisato, autorki ilustracji do bestsellerowej Śnieżnej siostry Mai Lunde.
Życie to zbiór najlepszych ilustracji norweskiej artystki, układających się w fascynującą opowieść o przygodach dzieciństwa przeżywanych w krainie wyobraźni, w lasach pełnych rycerzy i elfów; burzliwym okresie dojrzewania, kiedy chęć buntu przeplata się z przemożną potrzebą wtulenia się w ramiona taty. O wątpliwościach, wyborach i obowiązkach dorosłości. Chaosie życia rodzinnego. Tęsknotach i mądrościach, kłębiących się w siwych głowach staruszków. To opowieść o stracie i miłości. Odmalowana z niezwykłym kunsztem afirmacja życia. Książka, którą możesz podarować komuś, na kim ci zależy, a jeszcze lepiej samemu sobie, bo nikt nie ilustruje ludzkich lęków, nadziei i marzeń tak pięknie jak Lisa Aisato. I nikt tak pięknie i prosto o nich nie pisze.
Życie to ciepła, a momentami mroczna opowieść dla dzieci w każdym wieku 5-latków, jak i 105-latków, przełożona na język polski przez Wojciecha Manna.
Wspaniała i bezpretensjonalna książka. Idealny podarunek dla każdego, niczym pudełko czekoladek.