Dobry pies. Kolejne dylematy rozwiązane!

EAN:

9788382105995

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-04-27

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x140 mm

Strony:

320

Cena sugerowana brutto:

44.99zł

Stawka vat:

5%

Wychowanie zwierząt nigdy się nie kończy? Zacznij od siedmiu składników aktywnych dobrego wychowania!
Steve Mann, trener i behawiorysta, a także autor bestsellera Dobry piesek! Jak wychować niesfornego szczeniaka, powraca. Tym razem specjalista od wychowania zwierząt udziela wskazówek, jak pracować z dorosłym psem i rozwiązać różne psie dylematy.
Ta książka uczy, jak zadawać trafne pytania, pomaga krok po kroku wpoić psu praktyczne zasady postępowania i omawia różne prostsze i bardziej zaawansowane techniki, dzięki którym twoje życie z psem stanie się lepsze.
Na konkretnych przykładach nauczysz się, jak postępować ze swoim dorosłym psem.
Dowiesz się, jak ćwiczyć przywoływanie i chodzenie na luźnej smyczy, zgłębisz tajniki psiej mowy ciała i poznasz ciekawe pomysły na relaks z psem. W książce znajdziesz porady, jak uporać się z kłopotliwymi zjawiskami, takimi jak lęk separacyjny, strach przed fajerwerkami czy agresja wobec obcych. A wszystko w lekkiej atmosferze i przystępnej formie!
To książka dla każdego miłośnika psów, zainteresowanego etycznymi metodami postępowania, które znajdują poparcie w wynikach badań naukowych i zostały sprawdzone przez ponad 100 tysięcy właścicieli psów z całego świata.