Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1

EAN:

9788382107173

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-03-30

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

215x150 mm

Strony:

336

Cena sugerowana brutto:

44.99zł

Stawka vat:

5%

Przyłożył rękę do 20 mistrzowskich tytułów ? zarówno kierowców, jak i konstruktorów. Szybko piął się po szczeblach kariery w Williamsie, w Benettonie udanie współpracował z Schumacherem, razem z Niemcem budując potęgę Ferrari w latach 1996?2006, by wreszcie niespodziewanie triumfować z własnym zespołem Brawn GP w 2009 roku.


Teraz ? już jako dyrektor zarządzający F1 ? Ross Brawn dzieli się z czytelnikami swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Opowiada, w jaki sposób Michael Schumacher zyskiwał przewagę nad rywalami i jakie były kulisy jego odejścia z Benettona. Wyjaśnia, dlaczego Fernando Alonso jest lepszy od Sebastiana Vettela, który miliarder próbował przejąć Hondę i dlaczego Red Bull nie zdołał powtórzyć wyczynu Ferrari.


Dzięki Rywalizacji totalnej dowiesz się, jak wiele detali decyduje o końcowym sukcesie w Formule 1. To pouczająca opowieść o najważniejszych ludziach tego sportu, zakulisowych gierkach, sztuce wywiadowczej i interpretowaniu regulaminu na swoją korzyść. To także praktyczny poradnik dla menadżerów i właścicieli firm, którzy chcą osiągnąć sukces w swojej branży.


Formuła 1, jakiej nie znałeś. Historia prawdziwa, choć nie zawsze piękna. Koniecznie musisz to przeczytać!