Strefa marek
Rywalki. Opowiadania

EAN:

9788382660890

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-04-13

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

212x144 mm

Strony:

432

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Pierwsze miejsca list bestsellerów na całym świecie!
Pałacowe intrygi, wielkie bale i miłość!
Książę i Gwardzista orazKrólowa i Faworytka
teraz w jednym tomie.
Książę pokazuje wydarzenia sprzed Eliminacji i pozwala czytelnikowi śledzić młodego władcę od pierwszego dnia ich rozpoczęcia.
W opowiadaniu Gwardzista przekonamy się, jak płynęło życie Aspena w pałacowych komnatach i ujrzymy prawdę o świecie gwardzistów, której nigdy nie poznała America...
W Królowej możemy śledzić losy przyszłej matki księcia Maxona, Amberly, podczas poprzednich Eliminacji, w których wybrano ją na żonę władcy.
Jedna z 35 kandydatek, Marlee Tames pojawiła się w pałacu, by zdobyć serce księcia Maxona ale jej własne serce miało inne plany. Faworytka przedstawia sceny ze wspólnego życia Marlee i Cartera, poczynając od pamiętnej nocy, gdy ich sekret wyszedł na jaw, aż po wydarzenia z finału Jedynej.
W książce znalazły się również krótkie opowiadania o przeżyciach w pałacu Celeste oraz pokojówki Ameriki, a także specjalne dodatki wywiady z autorką, lista klas, drzewa genealogiczne rodów, spis wszystkich kandydatek oraz oficjalne playlisty.
Kiera Cass - autorka bestsellerowej serii Rywalki.
Ukończyła historię na Radford University. Dorastała
w Południowej Karolinie, a obecnie mieszka w Valencii w stanie Kalifornia z mężem inżynierem elektrykiem, synem z obsesją na punkcie samochodów i córką kochającą księżniczki. Jak sama twierdzi, jest także cenioną klientką w lokalnym sklepie z babeczkami.